Batérie s vodným filtrom

Batérie s vodným filtrom znižujú obsah nečistôt, ktoré môžu ovplyvniť vôňu a chuť bežnej kohútikovej vody, pomocou kombinácie vodného filtra pod drezom a klasickej kuchynskej batérie.

Batérie s vodným filtrom GROHE Blue

Vodné filtre pod drezom zlepšujú chuť vody tečúcej z vodovodného kohútika. Spravidla je to práve chuť a zápach kohútikovej vody, ktorá odradzuje ľudí od jej pitia. Batérie s vodným filtrom znižujú obsah ťažkých kovov, chlóru a vápnika v kohútikovej vode a zlepšujú tým jej chuť. Ich použitie je pohodlnejšie než v prípade filtrov na fľašu, keďže sú pripojené priamo k vodovodnému potrubiu a dodávajú tak filtrovanú vodu kedykoľvek je potrebné.

Batérie s vodnými flitrami sú šetrné k životnému prostrediu
Nahradením balenej minerálnej vody filtrovanou kohútikovou vodou ušetríte čas, peniaze a prírodné zdroje. Vedeli ste, že na výrobu jednej litrovej fľaše minerálnej vody je potrebných sedem litrov obyčajnej vody? Navyše, je nepohodlné nosiť ich domov a potom prázdne fľaše recyklovať.

Batérie s vodným filtrom GROHE Blue®
GROHE Blue® predstavuje kompletný systém filtrácie vody. Jeho súčasťou je vodný filter pod drezom, batéria GROHE Blue® a elegantná litrová sklenená karafa. Batéria obsahuje dvoje zabudované vodovodné potrubia (vyrobené z hygienického materiálu PEX) na filtrovanú a nefiltrovanú vodu. Na potrebu blízkej výmeny filtra upozorňuje indikátor na batérii, ktorý sa rozbliká v okamihu, keď kapacita filtra klesne pod 10 percent. Filter pod umývadlom má kapacitu filtrovať až 500 litrov vody, vydrží až šesť mesiacov a je možné ho nastaviť na tvrdú aj mäkkú vodu.

Batéria s vodným filtrom GROHE Blue®
GROHE Blue

Sklenená karafa a poháriky GROHE Blue®

GROHE Blue® Chilled & Sparkling Štartovacia sada

Technológia GROHE Blue® šetrí prírodné zdroje a peniaze

Odporúčané produktové rady

GROHE BLUE Professional

GROHE BLUE Professional

GROHE Blue Pure