<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

Varianty produktu

Jednoducho osviežujúce

Jednoducho osviežujúce

Jedinečné kuchynské systémy GROHE Blue produkujú čerstvú a veľmi chutnú filtrovanú vodu z pohodlia vašej kuchyne, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni, kedykoľvek ju potrebujete. LED displej na rukoväti batérie slúži na upozornenie na potrebu výmeny filtra. Indikátor začne blikať vo chvíli, keď kapacita filtra klesne pod 10 %. Filter vydrží až 12 mesiacov. Má filtračnú kapacitu 600 litrov a je možné ho nastaviť podľa tvrdosti vody.

Manipulácia a schéma vnútorných prívodov

Manipulácia a schéma vnútorných prívodov

Dva oddelené vodné prívody, jeden pre filtrovanú a druhý pre nefiltrovanú vodu, spoločne s inovatívnym perlátorom zaistia, že hneď ako bola voda raz prefiltrovaná, nepríde do styku s ničím, čo by mohlo ovplyvniť jej chuť.

1. Filtrovaná voda pomocou GROHE Blue®
2. Nefiltrovaná, zmiešaná voda

GROHE Blue® a spoločnosť BWT

GROHE Blue® a spoločnosť BWT

Najcennejší prírodný zdroj v tých najlepších rukách

Nielenže je voda najcennejším prírodným zdrojom, je taktiež základným prvkom všetkých žijúcich bytostí. Spoločnosti GROHE a BWT, poprední európski výrobcovia vodných systémov, predstavujú bezpečnosť a najvyššie štandardy kvality a hygieny. Kombináciou odborných znalostí týchto dvoch spoločností vznikol úplne nový pôžitok z vody.

Pomocou radu produktov s inovatívnou technológiou GROHE Blue® premeníte kohútikovú vodu na čisté osvieženie. Batérie GROHE Blue filtrujú vodu pomocou technológie dodanej spoločnosťou BWT a potom ju ochladia na optimálnu, príjemnú teplotu, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Zobraziť úplný rad filtrov
BWT

BWT

Celosvetové inovácie spoločnosti BWT poskytujú všetkým gurmánom cez vodu osviežujúci a chutný nápoj, filtrovaný pomocou jedinečnej patentovanej technológie Mg2+ a obohatený o horčík. Ideálny na každodenné pitie.

Dávkovanie a úroveň nasýtenia

Obyčajným jedným otočením ľavej rukoväti batérie GROHE Blue získate čerstvú, chladenú vodu. Prvý stupeň nepridá do vody žiadny oxid uhličitý, druhý stupeň z vody urobí jemne perlivú a tretí stupeň slúži na nastavenie perlivej vody.

Výrobník perlivej vody, ktorý je súčasťou zabudovanej škatule, pridáva do filtrovanej a chladenej vody jemné bublinky oxidu uhličitého, a produkuje tak jemne perlivú či perlivú vodu podľa vášho priania.

Teplotu vody je možné tiež nastaviť podľa osobných preferencií, a to v intervale od 4 °C do 10 °C.

GROHE Blue

Modrá – neperlivá voda

GROHE Blue

Tyrkysová – chladená perlivá voda

GROHE Blue

Zelená – perlivá voda