Batérie s chladenou a perlivou vodou

Naše všestranné domáce systémy na chladenie a výrobu perlivej vody poskytujú čerstvo vychladenú, filtrovanú vodu priamo z kuchynskej batérie s vami zvolenou úrovňou nasýtenia.

GROHE Blue

GROHE Blue® Chilled & Sparkling<br>Vodovodná batéria s filtrom a mnohými ďalšími prednosťami

Systémy GROHE Blue® Pure, a GROHE Blue® Chilled & Sparkling obsahujú mnoho vlastností a predností, ktoré posúvajú systém vodnej filtrácie na úplne novú úroveň. Súčasťou systému je nielen pokročilý filter umiestnený pod drezom, ale taktiež chladenie vody a možnosť výberu z dvoch úrovní nasýtenia.

Batérie s vodnými flitrami pomáhajú šetriť životné prostredie
Domáci systém vodnej filtrácie zároveň eliminuje nutnosť prevážať vodu z jej zdrojov do supermarketov a zbavuje vás záťaže v podobe nosenia ťažkých fliaš s minerálnou vodou.

Chladená a sýtená voda priamo z vašej kuchynskej batérie
GROHE Blue® Chilled and Sparkling Štartovacia sada

Domáci chladič vody

Domáci chladič vody
Po tom, čo voda prejde štyrmi úrovňami filtračného procesu, je chladičom umiestneným pod drezom ochladená na príjemnú teplotu 6 °C.

Domáca výroba perlivej vody
Neperlivú, jemne perlivú či perlivú? Na rozdiel od stolových výrobníkov sódovky naša batéria s vodným filtrom, chladičom a výrobníkom perlivej vody nezaberá miesto na pracovnej ploche.

Systém vodnej filtrácie GROHE Blue® Chilled & Sparkling dodáva filtrovanú, vychladenú a perlivú vodu priamo z kuchynskej batérie.

Jednoducho otočte trojstupňovou rukoväťou na ľavej strane batérie a napustite si vychladenú a filtrovanú vodu, ktorej nasýtenie poteší vaše chuťové bunky.

  • Stupeň 1 – neperlivá voda
  • Stupeň 2 – jemne perlivá voda
  • Stupeň 3 – perlivá voda
GROHE Blue® Chilled & Sparkling kuchynský systém

Odporúčané produktové rady

GROHE BLUE Professional

GROHE BLUE Professional

GROHE Blue Pure