Hlavové a bočné sprchy

Kruhové alebo štvorcové? Veľké alebo malé? Na stenu či do stropu? Sprchové hlavy GROHE sú k dispozícii vo všetkých možných tvaroch a veľkostiach, aby splnili vaše požiadavky na vzhľad a rozpočet. Všetky typy obsahujú technológiu GROHE DreamSpray®, ktorá zaisťuje neprekonateľný pôžitok zo sprchovania, a technológiu SpeedClean, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.

Zobraziť sprchové kolekcie GROHE
Euphoria Cosmopolitan Hlavová sprcha

Dizajn a inštalácia pevnej hlavovej sprchy

Pevné hlavové sprchy GROHE sa inštalujú pomocou sprchového ramena upevneného na stene alebo strope. Súčasťou našej kolekcie sú zároveň hlavové sprchy na zabudovanie priamo do steny alebo zapustenie do stropu.
Na ovládanie intenzity a teploty prúdu vody zo sprchy je potrebné:

  • podomietkové termostatické teleso alebo
  • podomietková sprchová batéria

Termostatické a štandardné sprchové batérie nájdete v našich kolekciách vodovodných batérií.

Allure Brilliant Termostatická sprchová batéria | Antonietty Architects AG, Switzerland

Hlavové sprchy na nástennú a stropnú montáž

Výber z dvoch dĺžok sprchových ramien umožňuje rozhodnúť, ako ďaleko od steny sa bude sprcha nachádzať, čo vám umožní sa osprchovať v pohodlnej pozícii. Naše sprchové ramená s dĺžkou 282 mm alebo 378 mm sú vhodné na použitie s väčšinou hlavových spŕch GROHE.

Pevné hlavové sprchy sú vďaka svojej kompaktnej veľkosti ideálne pre malé sprchové kúty. Uhol sprchy je možné upraviť tak, aby nasmeroval vodu do čo najpohodlnejšej pozície.

Ak to priestor vo vašej kúpeľni dovoľuje, umiestnenie veľkého sprchovacieho priestoru s hlavovou sprchou v jeho strede poskytne kúpeľni výrazný a charakteristický prvok.