GROHE EUROSMART – Hviezda každého projektu

Náš bestseller prešiel vývojom. Vznikol rad s bezkonkurenčnou všestrannosťou, inovatívnymi detailmi a elegantným štýlom. Je ako stvorený pre dnešné moderné domácnosti. Nová batéria GROHE Eurosmart sa vyznačuje väčšou výškou pre väčšie pohodlie a čistejšími, ostrejšími líniami, ktoré sú ideálne pre akýkoľvek moderný priestor. Súčasťou radu sú modely s vyťahovacím výpustom, naša vôbec prvá hybridná bezdotyková/ručná batéria 2 v 1 a inovatívne bezpečnostné funkcie. Bez ohľadu na prostredie a priestor je GROHE Eurosmart dokonalým riešením.

Nájdite vám najbližší showroom!

Čo očakávať od batérií GROHE EUROSMART

Všestrannosť v tom najlepšom svetle

S novým radom kúpeľňových batérií Eurosmart predstavuje spoločnosť GROHE nielen moderný dizajn, ale tiež celkom nové modelové varianty. Vývoj radu Eurosmart je zameraný na vytváranie účelovo zameraných produktov a prebieha so zreteľom na konkrétne prípady použitia.

Kľúčové vlastnosti radu GROHE EUROSMART

  • GROHE Eurosmart ponúka väčšie pohodlie vďaka väčšej výške
  • Od malých po veľké – s radom GROHE Eurosmartsi vyberie každý, od veľkosti S až po XL
  • Nová hybridná batéria EUROSMART 2 v 1 ponúka bezdotykové aj ručné ovládanie pre vynikajúci komfort a menšiu námahu pri čistení
  • Nové varianty batérií EUROSMART s dlhou pákou a výrezom ponúkajú pridané pohodlie
  • Integrovaná bezpečnostná poistka Safety Stop ponúka ochranu proti opareniu pre našich najbližších
  • Variant batérie EUROSMART s vyťahovacím výpustom ponúka plnú flexibilitu

Inovatívny rad EUROSMART

Nová hybridná batéria EUROSMART 2 v 1: Bezdotykové alebo ručné ovládanie

Hybridná batéria Eurosmart 2 v 1 kombinuje výhody pákovej a bezdotykovej batérie. Používateľ sa môže sám rozhodnúť, či vodu spustí pákou alebo pomocou bezdotykového, infračerveného senzora. Pokiaľ sa pri umývaní rúk nemusíte batérie dotýkať, je údržba o to jednoduchšia. Pohodlné riešenie pre rýchle umývanie rúk bez potlačenia výhod pákovej batérie.

Modely s dlhou pákou a výrezom

Rôzne varianty pák sa priamo vzťahujú k životu ľudí a sú dokonalým odrazom prístupu spoločnosti GROHE k dizajnu zameranému na človeka.

Pre ešte väčšie pohodlie najmä domácností s deťmi a seniormi sú batérie Eurosmart k dispozícii s novou bezpečnostnou poistkou. Vďaka integrovanému termostatu je možné teplotu obmedziť, aby sa zabránilo opareniu.

Variant Eurosmart Loop Lever s pákou s výrezom uprostred uľahčuje uchopenie. Vďaka tomu je táto batéria ideálna pre osoby s obmedzenou motorikou a pre domovy s opatrovateľskou službou, pretože umožňuje všetkým žiť čo najdlhšie samostatne.

Variant Eurosmart Long Lever určený pre zdravotníctvo je vybavený mimoriadne dlhou pákou, ktorá umožňuje lekárom ovládať batériu lakťom, čím sa minimalizuje kontakt s povrchom.

Nový model batérie EUROSMART s vyťahovacím výpustom

Rad batérií Eurosmart toho ponúka ešte viac: Pre väčšie pohodlie ponúka výsuvný variant výpustu plnú flexibilitu – ideálne na umývanie vlasov alebo čistenie umývadla.

Vďaka magnetickému dokovaniu GROHE a ergonomickému vedeniu prstov sa výsuvný výpust Eurosmart ľahko zatiahne späť do pôvodnej polohy.

Galéria

Produktový rad

Varianty produktu