Sprchové systémy Vitalio Joy

Vymeňte svoju sprchu za lepšiu

Je vaša úplne nová, vysnívaná kúpeľňa prakticky kompletná, ale stále vyberáte sprchu? Potom nehľadajte nič iné ako sprchové systémy GROHE Vitalio Joy – dokonalú voľbu pre moderné kúpeľne. Jednoduchá inštalácia a najnovšie technológie, vďaka ktorým bude zážitok zo sprchovania pod sprchou Vitalio Joy ten najlepší, aký ste kedy zažili. Rad Vitalio Joy bol vytvorený so zreteľom na každý rozpočet, aby každý pocítil rozdiel, ktorý sprchový zážitok spoločnosti GROHE prináša. Systém je kompletným riešením, čo znamená, že ušetríte čas a peniaze, pretože nemusíte kupovať žiadne ďalšie diely, ani ich inštalovať.

NÁJDITE VÁM NAJBLIŽŠÍ SHOWROOM

Sprchové systémy Vitalio Joy 260

Rozšírte si obzory bezpečného, pohodlného sprchovania

Elegantná, bezpečná a komfortná sprcha, ktorú ste vždy chceli, je teraz na dosah – v podobe sprchového systému GROHE Vitalio Joy 260. Tento sprchový systém sa dokonale hodí do všetkých moderných kúpeľní a okrem mimoriadne ľahkej inštalácie sa môže pýšiť celým radom praktických funkcií a vlastností.

Vylepšiť svoju kúpeľňu o sprchový systém Vitalio Joy dokážete ľahko a rýchlo vďaka systému QuickFix, ktorý na montáž využíva už existujúce otvory v stene. Môžete tak s pokojom zabudnúť na zložité a hlučné vŕtanie.

Systém obsahuje termostatickú batériu Precision CoolTouch*, ktorá je za každých okolností chladná a bezpečná na dotyk.

Rukoväti ProGrip s vrúbkovaným povrchom zaisťujú, že regulovať teplotu a prietok vody v sprche bude vždy ľahké, a to aj s mokrými rukami. Rovnaká povrchová úprava sa nachádza aj na posuvnom držiaku sprchy.

Zóna 1

Režim Jet

Zóna 2

Režim SmartRain

Zóna 3

Všetko objímajúci režim Rain

Hlavová sprcha Vitalio Joy 260 ponúka dokonalé spojenie praktických funkcií a pôžitku. Táto široká sprcha ponúka výber z troch režimov prúdu – uvoľňujúceho Rain, osviežujúceho SmartRain a výkonnej dýzy Jet, ktorú oceníte najmä pri umývaní vlasov. Ručná sprcha Vitalio Joy 110 Massage s elegantným, sivým diskom tiež ponúka podmanivú škálu rôznych režimov prúdu. Prepínať môžete medzi uvoľňujúcim režimom Rain, úsporným SmartRain a intenzívnym, masážnym prúdom Massage. Dostatok priestoru, pestrá škála rôznych režimov prúdu a pokoj na duši vďaka jedinečným bezpečnostným funkciám – vďaka systému Vitalio Joy 260 je vaša vysnívaná sprcha na dosah.

* Funkcia nie je k dispozícii pre vaňové/sprchové systémy

Sprchové systémy Vitalio Joy 310

Zážitkové a bezpečné sprchovanie bez kompromisov

Už nečakajte na vylepšenie sprchy ani minútu. Sprchové systémy GROHE Vitalio Joy 310 vám umožnia povýšiť kúpeľňu na celkom novú úroveň komfortu a estetiky, z ktorej bude ťažiť celá rodina.

Montážny systém QuickFix zaručuje hladkú a rýchlu inštaláciu, na ktorú využijete už vyvŕtané otvory v stene.

Prechod na systém Vitalio Joy zároveň zvýši bezpečnosť vašej kúpeľne, a to vďaka termostatickej batérii GROHE Precision CoolTouch, ktorá vďaka špeciálnej úprave nikdy nebude príliš horúca na dotyk a neohrozí tak nikoho v domácnosti.
* Funkcia nie je k dispozícii pre vaňové/sprchové systémy

Na ovládanie slúžia ergonomické rukoväti MetalGrip, ktoré je možné ľahko a pevne uchopiť, a to aj s mokrými rukami.

Hlavová sprcha Vitalio Rain Mono 310 kladie dôraz na pôžitok. Jej rozmery vám poskytnú dostatok priestoru na voľný pohyb a pokrytie celého tela vodnými kvapkami, zatiaľ čo jemný dažďový režim Rain dokonale odplaví všetok stres z náročného dňa. Súčasťou systému je tiež ručná sprcha Vitalio Joy 110 Massage, ktorá vám umožní sprchu dokonale prispôsobiť vašej aktuálnej nálade prostredníctvom troch režimov prúdu. Navyše je teraz vybavená štýlovým, sivým diskom. Prepínať môžete medzi uvoľňujúcim režimom Rain, úsporným Smart Rain a intenzívnym, masážnym prúdom Massage. Sprchový systém GROHE Vitalio Joy 310 vám umožní vychutnať si sprchu tak, ako nikdy predtým.

Galéria

Sprcha

Vitalio Joy System 180
Sprchový systém s termostatem na zeď
27298001
€ 601,56 Katalógová cena bez DPH
Vitalio Joy System 260
Sprchový systém s termostatem na zeď
27298003
€ 663,98 Katalógová cena bez DPH
Vitalio Joy System 260
Sprchový systém s termostatem na zeď
26403002
€ 695,50 Katalógová cena bez DPH
Vitalio Joy System 310
Sprchový systém s termostatem na zeď
26401001
€ 887,33 Katalógová cena bez DPH
Vitalio Joy System 310
Sprchový systém s termostatem na zeď
26400001
€ 860,16 Katalógová cena bez DPH