Vaše domáce kúpele

Kúpeľňa GROHE SPA® predstavuje priestor, kde sa stretáva dizajn, komfort a funkcionalita.

Priestor, v ktorom hrá každá zóna svoju rolu a ktorý vás bude jednotlivými zónami prevádzať. Kúpeľňa už nie je len miestom na očistu a starostlivosť. Dáva nám možnosť na útek do osobného útočiska, ďaleko od pravidelného stresu všedných dní.

Príprava

Úkony, ktoré ste predtým vykonávali nevedomky, nadobudnú vo vašej novej kúpeľni úplne nový význam. Centrom každodennej starostlivosti je umývadlo, ktoré slúži pri oplachovaní tváre, čistení zubov, aplikácii mejkapu či pri holení. Umiestnite vedľa seba dve umývadlá alebo extra široké umývadlo s plytkým dnom spolu s dvojicou vodovodných batérií.
Vo vašej wellness kúpeľni je vždy priestor pre dvoch.

GROHE SPA

Osvieženie

Ráno osviežujúca a prebúdzajúca, večer zmyselná a relaxačná. Mnohé funkcie sprchy zmenia váš deň. Luxusná sprcha sa prispôsobí vašim potrebám, ktoré sa v priebehu dňa menia, prostredníctvom svojej veľkosti a mnohých funkcií. Jedna alebo dve hlavové sprchy, ručná sprcha a súprava telových spŕch. Jediným limitom vášho zážitku zo sprchovania je predstavivosť.

Atrio Jota & Ypsilon Vaňová/sprchová batéria

Relaxácia

Ľahnite si a odhoďte svoje starosti za hlavu pomocou teplého, upokojujúceho a regeneračného vodného kúpeľa. Poskytnite vani veľký priestor. Zvoľte hlbokú, voľne stojacu vaňu spojenú s elegantným vaňovým ramienkom alebo svoju vaňu ponorte do priestoru s integrovanou vaňovou batériou. Na konci náročného dňa je uvoľňujúci kúpeľ ťažko prekonateľný.

GROHE SPA

Rekreácia

Priestor na tiché rozjímanie, na dúšok čaju, vody, na čítanie knihy, alebo len tak na „bytie“ – priestor, ktorý zakončí vaše putovanie kúpeľňou ako z kúpeľov. Oprite sa o ležadlo alebo sa usaďte v pohodlnom kresle a odpočiňte si. Po uvoľnení svojho tela je čas uvoľniť aj myseľ prostredníctvom meditácie alebo obyčajného ponorenia do svojich myšlienok.

Odporúčané produktové rady

Allure Brilliant

Rainshower F-Series Head & Side Showers

Rainshower Systems