Vytvorte si luxusný sprchový kút

Aby váš sprchový kút nebol len estetickým doplnkom kúpeľne, ale taktiež zdrojom bezkonkurenčného pôžitku zo sprchovania, doplňte ho niektorou zo sprchových hlavíc, termostatických sprchových batérií alebo sprchovým systémom z našej kolekcie:

Najnovšie trendy dizajnu sprchových kútov

Grohtherm F Trojcestný ovládací ventil

Kúpeľňa dnes slúži na relaxáciu. Ide o útočisko, v ktorom hrá hlavnú rolu priestorný sprchový kút. Moderný architektonický vzhľad zaistíte veľkým sprchovým kútom na úrovni podlahy a jeho uzavretím sklenenými doskami bez okrajov. Prípadne môžete sprchový kút úplne spojiť s okolitým priestorom a vytvoriť podlahu z kachličiek mierne naklonených do centrálneho odtokového kanálika. Vytvoríte tak atmosféru luxusných kúpeľov. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek možnosť, bude to práve správny výber sprchových batérií alebo systému, ktorý premení váš každodenný sprchovací rituál na mimoriadny zážitok. Ak žiadate nekompromisný výkon a výnimočnú kvalitu pre maximálny pôžitok, doplňte svoj nový sprchový kút produktmi GROHE.

Sprchové hlavice
Naše rady sprchových hlavíc zahŕňajú okrúhle chrómové sprchy aj moderné štvorcové štýly, nástenné a stropné zapustené hlavové sprchy, ručné sprchy a telové dýzy. K dispozícii sú taktiež modely s rôznymi režimami prúdu vody. Niektoré rady obsahujú najnovšiu technológiu šetriacu vodu.

Doplňte svoj nový sprchový kút hlavovou sprchou GROHE

Sprchové systémy ponúkajúce niekoľko zážitkov v jednom

Rainshower System Shower system for wall mounting

Sprchový systém, panel alebo veža spájajú všetky základné prvky perfektného sprchového kúta: hlavovú sprchu, ručnú sprchu a termostatickú batériu alebo prepínací ventil. Sprchové systémy sa upevňujú na stenu a ich inštalácia je teda jednoduchá.

Termostatické aj tradičné sprchové batérie
Naše kolekcie termostatických a tradičných sprchových batérií zahŕňajú zabudované aj nástenné modely, ktoré vhodne dopĺňajú ostatné kolekcie vodovodných batérií. Termostatická sprchová batéria je ideálnou voľbou pre svoje vlastnosti zaisťujúce pohodlie a bezpečnosť.

Sprchové systémy s termostatickou batériou

Odporúčané produktové rady

Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Rainshower F-Series Head & Side Showers

Rainshower Systems