Minimálny priestor, maximálny štýl

Priestorovo úsporné riešenia GROHE pre malé kúpeľne

Arena Cosmopolitan splachovacie tlačidlo

Závesné umývadlá, bidety a toalety

Závesné sanitárne systémy sú pre malé kúpeľne ideálne. Nielenže vďaka nim pôsobí miestnosť väčším dojmom, ale uľahčujú zároveň upratovanie kúpeľne pomocou ľahkého prístupu k podlahe a eliminácie zákutí, v ktorých by sa usadzoval prach.
Inštalačné rámy GROHE Rapid SL sú k dispozícii v štyroch výškach: 82 cm, 113 cm, 100 cm a 120 cm. Menší model je vhodný pre prípady, keď potrebujete toaletu umiestniť pod okno. Ich malá hĺbka určuje možnosť ich inštalácie do drevenej priečky, prípadne pred murovanú stenu.
Splachovanie toalety je možné vyriešiť elektronicky alebo manuálne prostredníctvom širokej ponuky splachovačov GROHE, prípadne pneumaticky pomocou tlačidla Air Button. Pneumatické splachovanie znamená, že tlačidlo nie je nutné priamo pripojiť k splachovaciemu systému a je možné ho teda umiestniť na príhodné miesto.

Rohové sanitárne inštalačné rámy
Ak je priestor naozaj malý, je nutné pracovať s rohmi miestnosti. Súčasťou radu rámov GROHE Rapid SL pre umývadlá, bidety a toalety sú rohové inštalačné súpravy, ktoré vám umožnia lepšie využiť malý priestor.

Závesný sanitárny systém s technológiou Rapid SL
Grohtherm F Termostatická batéria s 2-cestným prepínačom

Podomietkové tradičné a termostatické batérie

Súčasťou kolekcií vodovodných batérií GROHE je široký výber podomietkových riešení pre umývadlá, vane a sprchy. Podomietkové batérie s nástennými výpustami sú ideálne na použitie s malými umývadlami. Podomietkové sprchové batérie zase vďaka svojim úzkym profilom neprekážajú v sprchovom kúte.

Naše kolekcie tradičných a termostatických batérií
Sprchový systém Rainshower System pre nástennú montáž

Sprchové systémy

To, čo spoločnosť GROHE odlišuje od konkurencie, je poskytovanie prídavnej funkcionality pre neustále vylepšovanie používateľského zážitku.

Sprchové ramená všetkých sprchových systémov GROHE je možné otáčať o 360°, takže aj v prípade, že sa vodovodné prípojky teplej a studenej vody nachádzajú v blízkosti rohu sprchového kúta, je možné sprchovú hlavu natočiť do pohodlnejšej polohy pre sprchovanie. To je ideálne najmä pre situácie, kedy by prebudovanie potrubia vodovodnej prípojky príliš navýšilo cenu projektu.

Naše kolekcie spŕch

Odporúčané produktové rady

Rainshower Systems

Rapid SL Installation System

Rapid SL Installation System