Úsporné splachovacie systémy s duálnym splachovaním

Zabudované splachovacie systémy s duálnym splachovaním

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako šetriť vodou v domácnosti, je inštalovať k toalete splachovací systém s dvojitým splachovaním.

Zabudované splachovacie systémy s dvojitým splachovaním sú určené pre závesné toalety a toalety umiestnené chrbtom k stene a umožňujú zvoliť adekvátny objem spláchnutej vody. Prostredníctvom splachovania nižšieho objemu vody výrazne znížite svoje ročné náklady na vodu a prispejete svojím dielom k ochrane tohto cenného prírodného zdroja.

Koľko vody spotrebuje toaleta s dvojčinným splachovaním?
Zabudované splachovacie systémy GROHE umožňujú výber zo splachovacích tlačidiel s jednorazovým spláchnutím, štart-stop splachovaním a dvojitým splachovaním. Toaleta s dvojitým splachovaním umožňuje výber z dvoch objemov spláchnutej vody: veľkým (6 litrov) a malým (3 litre). Objem spláchnutej vody v prípade veľkého spláchnutia je možné znížiť na 4,5 litra alebo 3 litre.

Splachovacie tlačidlá pre dvojčinné splachovanie
Zvoľte také splachovacie tlačidlo, ktoré bude zodpovedať vzhľadu kúpeľňovej batérie a sprchy, aby bol dojem z kúpeľne celistvý a konzistentný. Splachovacie tlačidlá GROHE je možné inštalovať vodorovne alebo zvisle tak, aby pasovali ku kachličkám na stene a umožňovali jednoduchý prístup k splachovaciemu systému v prípade údržby.

Skate Cosmopolitan WC splachovacie tlačidlo

Väčší objem

Väčší objem vody pri spláchnutí spustíte stlačením väčšieho tlačidla.

Skate Cosmopolitan WC splachovacie tlačidlo

Menší objem

Menší objem vody pri spláchnutí spustíte stlačením menšieho tlačidla.

Odporúčané produktové rady

Nova Cosmopolitan

Rapid SL Installation System

Rapid SL Installation System