Nástenné batérie pre moderné umývadlá

Nezávisle od toho, či si vyberiete plytké umývadlo na dosku z najnovších kompozitných materiálov, alebo umývadlo ľahké a sklenené, nástenná batéria GROHE doplní štýlový vzhľad umývadla a zaistí pridaný komfort.

Ak vyžadujete modernú dizajnovú kúpeľňu, sú nástenné batérie perfektným doplnkom dnešných moderných umývadiel. Na rozdiel od minulosti je dnes k dispozícii nepreberná škála rôznych tvarov, veľkostí, farieb a materiálov umývadiel. Priestorné skrinky pod umývadlo je možné doplniť veľkými obdĺžnikovými umývadlami, zatiaľ čo vysoký závesný kúpeľňový nábytok často dopĺňajú voľne zavesené umývadlá. Ak si želáte zadovážiť umývadlo bez upevňovacích otvorov na batériu, je potrebné zvoliť batériu umiestnenú na dosku alebo na stenu.

Náš rad nástenných batérií zahŕňa:

  • Dvojotvorové pákové batérie
  • Trojotvorové batérie s dvoma rukoväťami

Inštalácia
Nástenné batérie majú svoje telo zabudované do steny. Tento fakt treba vziať do úvahy počas projektovania kúpeľne, pretože inštaláciu vodovodného potrubia a tela batérie je potrebné vykonať pred kladením kachličiek.

Veris F-digital 2-otvorová umývadlová batéria

Dvojotvorové nástenné umývadlové batérie

Moderný dizajn našich dvojotvorových pákových nástenných batérií s technológiou GROHE SilkMove® zaručene vhodne doplnia najnovšie zabudované umývadlá. Rovnako ako v prípade ostatných nástenných batérií je ich telo zabudované v stene. Výsledkom je čistý a minimalistický vzhľad umývadla. K dispozícii je pestrá ponuka rôznych štýlov a cenových úrovní.

Rôzne výšky výpustov: Rad nástenných batérií Veris a Allure v rámci trendu zväčšovania veľkosti umývadiel ponúkajú výpusty dvoch dĺžok: 180mm a 220mm.

GROHE AquaGuide: Dvojotvorová nástenná batéria Eurosmart Cosmopolitan je vybavená technológiou GROHE AquaGuide – nastaviteľným perlátorom, ktorý umožňuje otočiť uhol vodného prúdu podľa potreby.

GROHE Ondus® 3-otvorová umývadlová batéria

Trojotvorové nástenné umývadlové batérie

Trojotvorové nástenné umývadlové batérie predstavujú najnovší trend interiérového dizajnu. Ich symetrický dizajn a zabudované telo predstavuje perfektné zladenie s veľkými zabudovanými umývadlami a poslúži ako čerešnička na torte vašej novej kúpeľne.

Dokonalá kombinácia: Bez ohľadu na to, aké veľké je vaše umývadlo, vám ponúkneme perfektne ladiacu batériu. Trojotvorové nástenné umývadlové batérie v radoch Veris a Allure sú k dispozícii s výpustami dvoch dĺžok – 180 mm a 220 mm.

Hladká manipulácia: Všetky naše pákové nástenné batérie obsahujú keramické disky najvyššej kvality, ktoré zaisťujú plynulé otáčanie rukoväti nezávisle od toho, či si zvolíte batériu s kohútikmi, alebo pákovou rukoväťou.

Odporúčané produktové rady

Atrio One

Grandera

Veris