NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Umývadlové batérie s vysokými výpustami

Vysoké vodovodné batérie GROHE pre umývadlá na dosku boli navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie. Výška a nasmerovanie ramienka zaisťuje optimálne smerovanie prúdu vody.

Eurodisc Joystick

Umývadlo umiestnené na doske je pozoruhodným doplnkom všetkých štýlov kúpeľní a materiálov, či už skla, dreva, kovov, alebo kompozitných materiálov. Vzhľadom na to, že výška a smerovanie prúdu nemusia byť v prípade štandardnej batérie dostatočné na dosiahnutie okraja umývadla, zvoľte pre tento typ umývadiel nástennú batériu či batériu s umiestnením na dosku.

Zatiaľ čo nástenné batérie vyžadujú zabudovanie potrubia a tela batérie do steny, čo nie je vždy možné, batérie pre umývadlá na dosku sa inštalujú na povrch okolo umývadla. Keďže umiestnenie batérie pre umývadlo na dosku nie je viazané na otvor v umývadle, môžete si sami zvoliť jej polohu tak, aby najlepšie vyhovovala vášmu pohodliu a vkusu.

Lineare

Umiestniť batériu za umývadlo sa zdá byť logickou voľbou, ale za úvahu stojí tiež zvoliť odvážnejšie riešenie a umiestniť ju po bokoch umývadla a využiť tak elegantný tvar batérie na vytvorenie dizajnového doplnku. Vysoké batérie pre umývadlá na dosku sa nachádzajú vo väčšine našich kolekcií kúpeľňových batérií, takže si môžete byť istí perfektným zladením štýlu s vaňovými batériami, sprchami a splachovacími tlačidlami.

">

GROHE BestMatch™

GROHE BestMatch™ je označenie pre dokonalo zladenú kombináciu vodovodnej batérie a umývadla, a to nielen z hľadiska vzhľadu, ale taktiež technologickej a ergonomickej kompatibility. Všetky kombinácie vrátane tých, ktoré zahŕňajú nové umývadlové batérie veľkosti M a XL, boli dôkladne preverené v našom testovacom stredisku v nemeckom Hemeri.

Váš obľúbený dizajn v tej správnej veľkosti

Aby sa vo veľkostiach dalo ľahko orientovať, je pri každej položke označenie jej veľkosti podľa symboliky, ktorá je všetkým známa – od XS (extra malá) po XL (extra veľká). Čím väčšia batéria je, tým vyšší a širší je dosah výpustu a komfort používania!

Od XS po XL

Odporúčané produktové rady