NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Štvorcové hlavové sprchy

Štvorcové hlavové sprchy zapustené do stropu skutočne odlíšia vašu kúpeľňu od ostatných

Svojím geometrickým tvarom a minimalistickým dizajnom sú štvorcové hlavové sprchy architektonickým klenotom každej kúpeľne.

Stropné štvorcové sprchy sa stávajú čím ďalej tým populárnejšou voľbou pre moderné kúpeľne. Tieto sprchy sú po vzore luxusných hotelov a prvotriednych rezidencií ideálnym doplnením moderných kúpeľní. Sprchová hlava je v tomto prípade zapustená, čo vyvoláva exkluzívny dojem tečúcej vody priamo zo stropu a odbúrava potrebu použiť sprchové rameno.

Moderný sprchový kút

Štvorcové hlavové sprchy Rainshower® F-Series v troch veľkostiach

Rad Rainshower F-Series obsahuje tri rôzne veľkosti sprchovej hlavice a prídavnú bočnú sprchu. Široká stropná hlavová sprcha obsahuje kruhovú sprchovú hlavicu zasadenú vo veľkom, 20-palcovom štvorcovom tele. Desaťpalcový model je určený na použitie so sprchovým ramenom a je možné ho upevniť k stene alebo stropu. Kolekciu uzatvára najmenšia, 5-palcová nástenná sprchová hlavica a 5-palcová štvorcová bočná sprcha.
Doplnením termostatickej batérie a ručnej sprchy potom vznikne luxusný sprchový kút, ktorý pozdvihne sprchovanie na novú úroveň.

Rainshower® F-Series

Sprchovanie priamo na mieru

Každý člen rodiny si od sprchovania sľubuje niečo iné. Vďaka používateľskému ovládaniu spŕch Grohtherm F nemusí nikto zľavovať zo svojich požiadaviek.

Nezávisle od toho, či chcete ovládať jeden, dva, alebo viac sprchových otvorov, tento modulárny rad produktov vám v kombinácii s našimi oceňovanými sprchami poskytne úplnú slobodu pre vytvorenie úchvatných zážitkov. Sprchovanie navrhnuté na mieru.

Grohtherm F
">