Sprchové batérie

Sprchové batérie GROHE pre konzistentný vzhľad kúpeľne

V prípadoch, keď nepripadá do úvahy termostatická batéria, máte na výber jednu zo sprchových batérií GROHE. Vďaka technológii GROHE SilkMove® sa naše pákové sprchové batérie ľahko ovládajú a ponúkajú presnú reguláciu teploty a prietoku vody v sprche.

Naše rady kúpeľňových batérií od moderných kozmopolitných kolekcií až po tradičný štýl, obsahujú kúpeľňové batérie ktoré vhodne doplnia akýkoľvek dizajn vašej novej kúpeľne.

Všetky rady batérií GROHE obsahujú modely vaňových / sprchových batérií. Pestrá škála rôznych štýlov a konfigurácií zaisťuje dokonalú zhodu za každých okolností, nezávisle od toho či preferujete otvorenú vaňovú / sprchovú batériu pre sprchovanie vo vani, alebo vstavaný model do sprchovacieho kúta.

Eurodisc Cosmopolitan Basin mixer

Sprchové batérie

Produkty GROHE umožňujú vytvoriť konzistentný vzhľad kúpeľne. Všetky naše kolekcie batérií obsahujú modely sprchových batérií, ktoré sa vyznačujú rovnakými charakteristickými prvkami ako umývadlové batérie.
Do sprchovacieho kúta s jednou sprchou zvoľte niektorú z našich sprchových batérií. Kým rad rôznych štýlov vstavaných a otvorených batérií zaisťuje konzistentný vzhľad kúpeľne, technológia GROHE sa stará o neprekonateľný výkon počas mnohých rokov.

Pridaná funkcionalita:
Súčasťou sprchových batérií v kolekcii Eurosmart Cosmopolitan je úložná polička pre šampóny a sprchové gély ako pridaný komfort počas sprchovania.

Eurostyle Umývadlová batéria

Vaňové / sprchové batérie

Vaňová / sprchová batéria je vhodná v situácii, kedy si prajete zlúčiť sprchu s vaňou. Súčasťou ponuky sú dva typy vaňových / sprchových batérií:

  • Nástenné vaňové / sprchové batérie, ktoré sú určené na montáž priamo nad vaňu. Ich súčasťou je vaňová výpust a ventil na pripevnenie sprchovej hadice.
  • Podomietkové vaňové / sprchové batérie, ktorých telo je zabudované v stene. Tie sú určené pre použitie s vaňovým ramienkom a sprchou, avšak je možné ich použiť aj s dvoma sprchovými hlavami: ručnou a hlavovou sprchou.

Doporučené produktové rady

Concetto

Eurodisc Joy

Eurosmart Cosmopolitan