NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

NOVÝ RAD ESSENCE - SLOBODA VOĽBY

Nový rad Essence sa pýši nepreberným množstvom rôznych veľkostí, farebných vyhotovení a povrchových úprav, vďaka ktorým si môžete vybrať svoju novú vodovodnú batériu podľa tých najprísnejších kritérií. Všetky produkty, ktoré sú súčasťou radu Essence, od batérií po sprchy a doplnkové príslušenstvo, ponúkame v štyroch rôznych farebných vyhotoveniach, a to v lesklom alebo matnom variante. K dispozícii je zároveň chrómová povrchová úprava a oceľová SuperSteel. Tomu hovoríme sloboda voľby. Poďme ju spoločne preskúmať.

OBJAVTE NOVÉ, EXKLUZÍVNE FAREBNÉ VARIANTY

HARD GRAPHITE

Kontrastný prvok alebo splynutie s okolím? Toto farebné vyhotovenie je vhodné na elegantné doplnenie čisto bieleho priestoru alebo, naopak, ako nenápadný doplnok farebne precízne zladených kúpeľní. Dobre dopĺňa predovšetkým subtílnejšie materiály, akými sú napríklad betón alebo svetlé drevo.

K dispozícii tiež v matnej verzii.

NICKEL

Dotyk prírody. Povrchová úprava Nickel nájde svoje miesto predovšetkým v kúpeľniach, v ktorých sa spájajú kvalitné technológie s organickými prvkami, aby spoločne vytvorili minimalistický, avšak prirodzene pôsobiaci priestor. Najlepšie vyzerá v kombinácii s kameňom, svetlým betónom alebo mramorom.

K dispozícii tiež v matnej verzii.

WARM SUNSET

Hrejivý dotyk luxusu pre všetkých milovníkov osobitého dizajnu. Farebné vyhotovenie Warm Sunset sa stane čerešničkou na torte všetkých netypických kúpeľní a dodá im výnimočnú atmosféru. Hodí sa napríklad k tmavým kameňom, mramoru alebo betónu.

K dispozícii tiež v matnej verzii.

COOL SUNRISE

Povrchová úprava Cool Sunrise je skutočne jedinečná. Jej oslnivý lesk evokuje sofistikovaný a tradičný luxus, zatiaľ čo zvolíte matnú verziu, prežiari vašu kúpeľňu moderným štýlom s nádychom nostalgie. Kombinujte s tmavými, svetlými alebo čisto bielymi interiérovými prvkami.

K dispozícii tiež v matnej verzii.

SUPERSTEEL

Moderný dizajn. Prostredníctvom tejto matnej povrchovej úpravy, ktorá sa skvelo hodí nielen k oceli, ale tiež svetlému mramoru, betónu alebo stredne tmavému drevu, dosiahnete veľmi luxusný dojem.

CHRÓM

Batérie GROHE budú po desiatky rokov zaručene vyzerať rovnako nádherne ako v deň, keď ste si ich prvýkrát zamilovali. Tradičná chrómová povrchová úprava je nadčasovým prísľubom tejto záruky.

GROHE PVD BEZKONKURENČNÁ ODOLNOSŤ

Batérie GROHE vyrábame tak, aby aj po mnohých desaťročiach vyzerali rovnako nádherne ako v deň, keď ste si ich prvýkrát zamilovali. Zvláštny recept na úspech spočíva v trvanlivej povrchovej úprave. Tú vyrábame pomocou najmodernejších technológií. Vzniká procesom tzv. fyzikálnej depozície z plynnej fázy (PVD), ktorý zaručuje, že sú povrchové vrstvy až trojnásobne tvrdšie. Výsledkom sú fantasticky vyzerajúce zlaté či antikorové vodovodné batérie. Mimoriadna tvrdosť týchto povrchov tiež znamená, že sú až desaťkrát odolnejšie voči poškrabaniu oproti priemeru.

Povrchová úprava GROHE StarLight®

Zloženie povrchovej úpravy GROHE StarLight®

Trvanlivé povrchy od hodnotného matu po diamantový lesk.

Tvrdosť povrchov GROHE

Tvrdosť a odolnosť povrchu voči poškrabaniu

Trojnásobná tvrdosť a desaťnásobná odolnosť voči poškrabaniu oproti priemeru

Magazín GROHE – špeciálna edícia WAF

Ak potrebujete viac informácií, stiahnite si náš Magazín GROHE.

36371000
 
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Bluetooth unit BT-01A for Apple and Android devices
26376001
chrome
Add to Notepad
Rainshower F-Series 40
27934000
chrome
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Steam generator 6.6 kW with steam outlet and temperature sensor
36367000
 
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Rough-in set base unit box
42429000
 
Add to Notepad
GROHE F-digital Deluxe Power supply base unit box
35031000
 
Add to Notepad
Rapido C Rough-in box for triple volume control 27 625
35028000
 
Add to Notepad
Rapido C Rough-in box for single volume control
35500000
 
Add to Notepad
GROHE Rapido T Universal thermostatic mixer for concealed installation