Dizajnové splachovacie tlačidlá

Spoločnosť GROHE venuje rovnakú pozornosť všetkým oblastiam kúpeľne. Preto aj naše splachovacie tlačidlá ponúkame v luxusných povrchových úpravách a atraktívnom dizajne, aby bolo možné kúpeľňu vyladiť do posledného detailu.

Závesné toalety a zabudované splachovacie systémy sú v súčasných moderných kúpeľniach voľbou číslo jedna. Spolu s tradičnými chrómovými splachovacími tlačidlami zahŕňajú naše kolekcie dvojitých tlačidiel pre toalety a pisoáre tiež rad s luxusným dizajnom povrchového spracovania.

Rad Skate Cosmopolitan Wood dopĺňa moderný štýl kúpeľňového nábytku a kachličky z prírodného kameňa. Na výber sú nasledujúce povrchové úpravy: americký orech, makassar, americká čerešňa, prírodný dub, popolavý olivovník a bambus. Pre minimalistické priestory je vhodný rad Skate Cosmopolitan Glass, ktorý zahŕňa mesačnú bielu, zamatovo čiernu, daVinci saténovú alebo titánovú úpravu. Splachovacie tlačidlá radu Nova Cosmopolitan Print sú typické svojím oválnym potlačeným dizajnom a kruhovým splachovacím tlačidlom.

Splachovacie tlačidlá je možné inštalovať vodorovne alebo zvislo.

Skate Cosmopolitan Wood

Skate Cosmopolitan Wood

Skate Cosmopolitan Glass WC splachovacie tlačidlo

Skate Cosmopolitan Glass

Nova Light WC splachovacie tlačidlo

Nova Light – splachovacie tlačidlo s podsvietením

Splachovacie tlačidlá radu Nova Light reflektujú charakteristické prvky radu kozmopolitných kolekcií umývadlových a sprchových batérií. Dominantným prvkom je dvojité splachovacie tlačidlo podsvietené jemným svetlom.

Vďaka splachovacím tlačidlám Nova Light už nie je potrebné uprostred noci rozsvecovať svetlá, pretože ich podsvietenie vyžaruje dostatočné množstvo svetla.

  • Farbu LED podsvietenia je možné nastaviť na modrú, červenú, zelenú, žltú a akýkoľvek ich odtieň.
  • Nastavenie farieb je možné automaticky meniť.
  • Podsvietenie je možné naprogramovať na automatické zapínanie a vypínanie.
  • Splachovacie tlačidlo je možné inštalovať vodorovne alebo zvislo.
Others GROHE Fresh retro-fit set

Ľahký spôsob použitia pevného osviežovača v zabudovaných splachovacích systémoch

Rad GROHE Fresh prináša do kúpeľne novú úroveň pohodlia, a to prostredníctvom moderného vzhľadu zabudovaných splachovacích systémov a neustálej sviežosti a hygieny vychádzajúcej z použitia pevných osviežovačov.

Súčasťou radu GROHE Fresh je ľahko otvárateľné splachovacie tlačidlo, vďaka ktorému je aplikácia pevného osviežovača ľahká:

  1. Otvorte kryt splachovacieho tlačidla
  2. Zvoľte ľubovoľný pevný osviežovač alebo čistiacu tabletu
  3. Vložte ju do drážky vedúcej do splachovacej nádrže
  4. Uzatvorte kryt a spláchnite

Tento systém je kompatibilný so všetkými zabudovanými splachovacími systémami a tlačidlami s výnimkou sklenených a drevených modelov.

GROHE Fresh je k dispozícii ako súprava so splachovacím tlačidlom podľa výberu, prípadne ako doplnkové príslušenstvo k súčasnému splachovaciemu tlačidlu GROHE.

Odporúčané produktové rady

Arena Cosmopolitan

Nova Cosmopolitan

Skate Cosmopolitan