Hlavné dizajnové štýly GROHE

Spoločnosť GROHE si uvedomuje, že ľudský vkus vo veci interiérového dizajnu je subjektívny. Niektorých uspokoja iba tie najnovšie architektonické trendy, zatiaľ čo ostatní si želajú skôr tradičný štýl. Z toho dôvodu ponúkame tak pestrú škálu rôznych vodovodných batérií – aby sme si boli istí, že sme schopní splniť želania a požiadavky na vzhľad a spôsob inštalácie všetkých našich zákazníkov.

Príliš široký výber však môže byť niekedy mätúci. Aby bolo rozhodovanie ľahšie, sú naše kolekcie rozdelené do troch odlišných skupín štýlov dizajnu: Cosmopolitan, Contemporary a Authentic. Každá skupina pokrýva odlišný štýl interiérového dizajnu a navádza zákazníkov ku kolekciám vodovodných batérií, ktoré najviac zodpovedajú ich vkusu.

Allure Brilliant 3-otvorová umývadlová batéria | Antonietty Architects AG, Switzerland

Cosmopolitan

Batérie v kozmopolitnom štýle, rafinované a priamočiare, sú precíznym vyvážením dizajnu a funkcionality. Spájajú geometrické tvary s pokročilými výrobnými technológiami a ich vzhľad je ovplyvnený minimalizmom a modernou architektúrou. Z kúpeľne, ktorá bola predtým výhradne funkčným priestorom, sa stáva oáza estetiky a relaxácie. Kúpeľňové batérie s jedinečným dizajnom, ktoré sú súčasťou kozmopolitných kolekcií, zaisťujú vhodné zladenie s umývadlom či vaňou ľubovoľného štýlu.

Voľne stojace vaňové batérie vám umožňujú umiestniť vaňu kamkoľvek do priestoru a vytvoriť tak ikonický stred miestnosti. Na druhej strane, nástenné vaňové batérie ľahko splynú s okolitými interiérovými prvkami.

Trojotvorová umývadlová batéria Allure Brilliant
Europlus Umývadlová batéria

Contemporary

Moderné kolekcie spájajú nadčasový dizajn s praktickými funkciami a vytvárajú tak atraktívne kúpeľne, obzvlášť vhodné pre rodiny. Vodovodné batérie v tomto štýle sú robustné a spoľahlivé, majú jemnejšie línie a kombinujú zavedenú kvalitu s ľahko použiteľnými funkciami, ktoré ľahko splynú s vybavením kúpeľne a vytvoria tak príjemnú atmosféru.

Výsledkom je funkčný a komfortný priestor s nadčasovou architektúrou, ktorá vydrží večne.

Páková umývadlová batéria Europlus
Sinfonia umývadlová batéria

Authentic

Tradičné kolekcie sú inšpirované rafinovanými detailmi typickými pre klasickú architektúru a tradičné interiéry. Zlučujú dizajnovú estetiku minulosti s technológiami súčasnosti. Tieto kúpeľňové batérie boli vytvorené, aby navodzovali príjemnú a nostalgickú atmosféru prostredníctvom spojenia pokročilých technológií a dekoratívnych prvkov.

Ideálnou voľbou pre vytvorenie kúpeľne v tradičnom štýle sú trojotvorové vaňové batérie, ktoré majú klasický vzhľad, ale zároveň sa ľahko a pohodlne používajú.

Odporúčané produktové rady

Eurocube

Grandera

Veris