Umývadlové batérie na dosku

Pákové umývadlové batérie GROHE spájajú moderný dizajn a pokročilé technológie. Naše kolekcie kúpeľňových batérií zahŕňajú modely zodpovedajúce všetkým požiadavkám na štýl a rozpočet.

Allure Umývadlová batéria

Pákové umývadlové batérie

Oceňovaný dizajn a najnovšie technológie. Výnimočne široká ponuka rôznych štýlov a povrchových úprav vám zaručí, že nájdete tú pravú pákovú batériu na doplnenie svojho umývadla a každodennej osobnej hygieny. Na pákových batériách GROHE sa jednou rukoväťou ovláda intenzita aj teplota prúdu vody. Všetky naše pákové batérie obsahujú technológiu GROHE SilkMove®, ktorá zaisťuje výnimočne ľahké ovládanie a presné nastavenie teploty vody prostredníctvom širokého uhla otáčania.

Úspora vody: Niektoré z umývadlových batérií sú teraz vybavené technológiou GROHE EcoJoy®, ktorá znižuje maximálny prietok na 5,8 litra za minútu.

Atrio Jota & Ypsilon Umývadlová batéria

Pákové umývadlové batérie s dvoma rukoväťami

V prípade, že dávate prednosť ovládaniu prítoku teplej a studenej vody zvlášť, zvoľte niektorú z našich pákových batérií s dvoma rukoväťami.

Trojotvorové umývadlové batérie: Trojotvorová umývadlová batéria predstavuje zaujímavú voľbu pri vytváraní luxusných architektonických a interiérových projektov. Tento typ batérií s dvoma rukoväťami a stredovým výpustom sa nachádza v niekoľkých kolekciách kúpeľňových batérií našej spoločnosti.

Jednootvorové umývadlové batérie s dvoma rukoväťami: Tento typ umývadlových batérií sa inštaluje do jedného otvoru, pričom obe rukoväti (alebo páky), pre teplú a studenú vodu, sú pripevnené po bokoch tela batérie.

Essence Umývadlová batéria

Umývadlové batérie s vysokým výpustom

Štýlové a moderné batérie s vysokým výpustom urobia z vášho umývadla estetický klenot. Vysoký výpust nie je len pekným prvkom, ale slúži tiež na zvýšenie komfortu používania umývadla.

Umývadlové batérie s otočným výpustom: Otočný výpust je užitočný predovšetkým v situáciách, keď chcete napustiť do umývadla vodu a umyť si tvár či vlasy, keďže výpust je možné ľahko otočiť na okraj umývadla.

Batérie pre doskové umývadlá: Umývadlá umiestnené na doske sú dnes veľmi populárnym doplnkom tradičných aj moderných kúpeľní. Niektoré kolekcie kúpeľňových batérií obsahujú modely, ktoré sú svojím vysokým výpustom priamo určené na použitie s umývadlom na dosku.

Odporúčané produktové rady

Allure Brilliant

Atrio Classic

Essence

Grandera

Atrio