NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Doplnky a úložné priestory

Kúpeľňové doplnky a úložné priestory prispievajú k úplnému vzhľadu vašej kúpeľne a poskytujú prídavnú funkcionalitu a pohodlie do kúpeľne.

Essentials Cube držiak pohára/mydlovničky

Kúpeľňové doplnky
Držiaky uterákov, dávkovače mydla a vešiaky na župany poskytnú kúpeľni kompletný dojem. Aby ste dosiahli konzistentný vzhľad kúpeľne, vyberte takého výrobcu vodovodných batérií, ktorý ponúka široký rad príslušenstva. Budete tak môcť zladiť vonkajší vzhľad kúpeľňových batérií a príslušenstva.

V rámci kúpeľne je rozmiestnenie príslušenstva otázkou vyváženia estetického vnímania a dostupnosti. Rozmiestnenie doplnkov si dobre premyslite, keďže ich upevnenie vyžaduje vŕtať do kachličiek.

Držiaky uterákov by sa mali nachádzať na dosah z vane alebo sprchového kúta, zatiaľ čo vešiaky na župany môžu byť pripevnené na vnútornú stranu dverí. Nástenné dávkovače držiakov na mydlo pomôžu udržiavať povrch umývadla bez nečistôt.

Zrkadlá
Žiadna kúpeľňa nie je bez zrkadla úplná. Zrkadlá nám umožňujú pozorovať sa pri každodenných činnostiach, ako napr. nanášanie mejkapu, holenie a čistenie zubov. Navyše slúžia ako odrazová plocha pre svetlo.

Kúpeľňové doplnky – Essentials Cube
Eurocube 3-otvorová umývadlová batéria

Zapustené úložné priestory
Zapustené úložné priestory v sprchovom kúte zaručujú, že sú všetky sprchové gély a šampóny pri sprchovaní na dosah ruky. Zapustené poličky v ďalších miestach, napr. nad závesnú toaletu, slúžia ako atraktívny doplnok kúpeľne a ďalšiu možnosť individualizácie.

Kúpeľňový nábytok
Zatiaľ čo predtým bola ponuka kúpeľňového nábytku obmedzená na malé toaletné stolčeky, dnes je možné kúpiť nábytok v neprebernom množstve štýlov a konfigurácií úložných priestorov pre každú situáciu. Od malých kociek po dlhé skrine a zásuvky, od lesklých lakovaných povrchov po tmavo drevené.

Nástenný nábytok obohatí minimalisticky ladenú kúpeľňu a poskytne miesto na uloženie nutných vecí, zatiaľ čo viditeľné budú len tie krásne. Mnoho výrobcov zároveň ponúka rady navrhnuté vyložene pre malé kúpeľne a šatne s obmedzeným priestorom.

Kúpeľňové doplnky – Essentials

Odporúčané produktové rady