<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Eurocube

Eurocube

Kombinácia estetiky a funkčnej dokonalosti.

Zvoľte skutočný rozdiel v podobe tohto majstrovského kubistického diela spoločnosti GROHE. Výrazné hrany a majestátny architektonický tvar batérií Eurocube sa dokonale hodí do moderných kuchýň, kde hrá dizajn prvé husle. Tento rad je, vďaka svojej precíznej konštrukcii a novým profesionálnym funkciám, vhodný predovšetkým pre tých, ktorým záleží na štýle a súčasne to myslia s varením vážne.

Batéria Eurocube je k dispozícii v dvoch variantoch. Model s otočnou výtokovou trubicou a nový, poloprofesionálny model s vyťahovacou dvojitou sprchou. Sprchová hlava je nasadená na pružinovú hadicu s 360˚ otáčaním, umožňuje jednoduché prepínanie medzi dvoma režimami prúdu, a poskytuje tak výnimočnú flexibilitu a vysoký výkon.

Výstava a inštalatéri

Hlavný drez

Páková dřezová baterie, DN 15
Eurocube
Páková dřezová baterie, DN 15
31395000
€ 734,46
Katalógová cena bez DPH
Páková dřezová baterie, DN 15
Eurocube
Páková dřezová baterie, DN 15
31255000
€ 305,50
Katalógová cena bez DPH

100% cubic 100% functional

From the lever’s cut-out detailing to the new professional-grade features, this is a faucet for those who are both style conscious and serious about their cooking. Mounted on a spring hose with 360˚ movement, the head switches easily between two spray options, giving ultimate flexibility and great high-spec performance.

Skutečně čtvercový design

Baterie Eurocube je k dispozici ve dvou variantách.

Model s otočnou výtokovou trubicí a nový, poloprofesionální model s vytahovací dvojitou sprchou. Sprchová hlava je nasazena na pružinovou hadici s 360˚ otáčením, umožňuje snadné přepínání mezi dvěma režimy proudu a poskytuje tak výjimečnou flexibilitu a vysoký výkon.

Baterie této řady jsou k dispozici v povrchové úpravě GROHE StarLight® nebo vysoce odolné SuperSteel.