<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Bau

Bau

Pre kolekciu GROHE Bau je typická jej úchvatná jednoduchosť. Všetky batérie v tomto rade rezonujú s jednoduchosťou aj moderným životným štýlom, a ich oválny výpust celý kuchynský priestor vizuálne odľahčí. Preto sú ideálne do všetkých nadčasových kuchýň dneška. Tieto batérie sú k dispozícii v troch variantoch – s vysokým, stredným a nízkym výpustom. Ponúka maximálny používateľský komfort, či už preferujete dostatok priestoru na manipuláciu alebo naopak potrebujete kompaktné riešenie. Súčasťou každého modelu je mechanizmus pre hladkú manipuláciu, zatiaľ čo systém Easy Exchange Mousseur zaručuje mimoriadne jednoduchú výmenu perlátora pri modeloch s nízkym a stredne vysokým výpustom. Vďaka technológii GROHE Zero je voda vytekajúca z týchto batérií zaručene celkom bez prímesi olova alebo niklu. Náš rýchlomontážny systém GROHE QuickFix zaisťuje, že inštalácia batérie je až o 65 % rýchlejšia ako pri porovnateľných konkurenčných produktoch. Batéria je totiž zostavená už z výroby a na upevnenie nie je nutné použitie žiadneho náradia. Nádherný vzhľad s čistými tvarmi, mnoho funkcií navrhnutých pre maximálne pohodlie a pestrá škála vzhľadových a funkčných variantov ovládacej páky – to sú vlastnosti, ktoré robia rad batérií GROHE Bau dokonalým doplnkom do všetkých tradičných, moderných aj kozmopolitných kuchýň.

GROHE QUICKFIX PLUS
Inštalácia bez použitia náradia a batéria zostavená už z výroby znižujú celkovú časovú náročnosť montáže až o 65 % v porovnaní s podobnými konkurenčnými produktmi. Vďaka systému GROHE QuickFix Plus je zaistená výnimočne jednoduchá a bezproblémová montáž.

GROHE ZERO
Špeciálne navrhnuté vnútorné rozvody vnútri batérie sa starajú o to, aby pitná voda nikdy neprišla do styku s olovom a niklom. Výsledkom je tak zakaždým dokonale čistá a zdraviu prospešná voda.

EASY EXCHANGE MOUSSEUR
Perlátor na výpuste obsahuje slot na mincu, pomocou ktorého ho je možné ľahko vyskrutkovať bez použitia náradia.

Vaša kuchyňa

Oceňovaný dizajn a inovatívne funkcie.

NÁJDITE SVOJ NAJBLIŽŠÍ SHOWROOM

Varianty produktu