Vlastnosti kuchynských batérií

Aby sme splnili všetky vaše priania, obsahujú kuchynské systémy a batérie GROHE funkcie a premyslené detaily, ktoré myslia na používateľa. Viac možností, pohodlia a flexibility tvorí dôvod, prečo je používanie našich produktov tak príjemné.

SMARTCONTROL

Kuchynské batérie SmartControl vám prinášajú precízne ovládanie na dosah ruky.

Miesto štandardnej páky v ich prípade slúži na spustenie a zastavenie prúdu vody tlačidlo priamo na sprchovej hlavici, čo oceníte najmä vtedy, keď budete mať plné ruky. Stačí zľahka klepnúť zápästím alebo lakťom. S cieľom regulovať vodu tlačidlom jednoducho otočte. Jemný, úsporný prúd pozvoľna prejde do výkonnej dýzy.

Ak chcete nastaviť teplotu vody, otočte kolieskom na samotnom tele batérie – doľava alebo doprava, podľa toho, či chcete chladnejšiu, alebo teplejšiu vodu. Vyťahovacia sprchová hlavica ponúka neprekonateľnú flexibilitu a je k dispozícii v troch dizajnových vyhotoveniach a 11 povrchových úpravách. Vaša vysnená kuchynská batéria je preto taktiež na dosah ruky.

EASYTOUCH

Kuchyne sú rušné miesta, v ktorých je vykonávanie viacerých úloh naraz nutnosťou. Prečo si neuľahčiť život prostredníctvom batérie GROHE, ktorú je možné ovládať dotykom? Vyvinuli sme riešenie, ktoré umožňuje ovládať prúd vody bez použitia rúk, čo robí kuchyňu hygienickejšou, praktickejšou a lepšie použiteľnou. Batérie GROHE je možné aktivovať jednoducho klepnutím pomocou zápästia alebo lakťa. Uvoľnite svoje ruky a udržujte vodovodnú batériu v kuchyni vždy žiarivo čistú. Zmeňte spôsob, akým ovládate kuchyňu, jediným dotykom.

Kuchyňa je srdcom vašej domácnosti. A priznajme si to, občas nie je tak čistá, ako by sme si priali. Pomocou inovatívnych batérií GROHE EasyTouch už vás špinavé ruky nemusia trápiť a krížová kontaminácia bude záležitosťou minulosti. Skrytá technológia GROHE vám umožní spustiť a zastaviť prúd vody jediným dotykom paže, dlane alebo zápästia, a to kamkoľvek na dotykovú trubicu. Už žiadne mastné stopy na povrchu batérie alebo neohrabané otáčanie pákou lakťom.

FOOTCONTROL

Páči sa vám predstava, že by ste v kuchyni, kde hrá čas a praktické usporiadanie kľúčovú rolu, získali pár voľných rúk navyše?

Nové, revolučné ovládanie FootControl pre batérie spoločnosti GROHE umožňuje spustiť a zastaviť vodu klepnutím nohou na podlahový spínač. Vaše ruky tak zostanú voľné a vaša batéria žiarivo čistá. Technológia FootControl je k dispozícii na troch najpopulárnejších kuchynských batériách GROHE, avšak ovládač je možné inštalovať k akejkoľvek existujúcej batérii GROHE s vyťahovacou sprchou. Povedzte zbohom baktériám, znečisteným vodovodným kohútikom a stresu.

MAGNETICKÉ DOKOVANIE

Vďaka výkonným magnetom sa vyťahovacia sprchová hlavica po použití automaticky a plynule zasunie späť do svojej pôvodnej polohy.

TYPY VÝPUSTOV

VÝKONNÉ SPRCHY

Náš sortiment obsahuje mnoho typov výpustov, ktoré vám umožnia vybrať si tú správnu batériu pre maximálny komfort, praktickosť a dizajnovú kompatibilitu. Výpusty k našim batériám sú k dispozícii v rôznych výškach, od kompaktných a nízkych výpustov pre malé priestory až po vysoké, vhodné predovšetkým na plnenie hrncov. Ponúkame zároveň výpusty v tvare písmena U, C alebo L. Môžete si tak vybrať ten, ktorý dokonale vyhovuje vášmu štýlu. Potrebujete ešte viac flexibility? Potom sú pre vás určené otočené výpusty alebo výpusty s vyťahovacou sprchou, ktoré ponúkajú väčší dosah a výkon toľko potrebný v obzvlášť vyťažených kuchyniach.

PROFESIONÁLNA SPRCHA

Otočné rameno o 360° a jednoduché prepínanie medzi sprchou a perlátorom

TROJITÁ SPRCHA

Tri rôzne režimy prúdu pre trojnásobnú flexibilitu. Naša užitočná, mimoriadne flexibilná a výkonná sprcha s troma režimami prúdu vám umožní zvládnuť všetky kuchynské práce s prehľadom – od prvých príprav po záverečné upratovanie. Laminárny prúd bol navrhnutý tak, aby zabránil akémukoľvek odstreku. Sprchový prúd je nasýtený vzduchom, a je tak ideálny na umývanie ovocia či zeleniny. Inovatívny dýzový prúd GROHE potom predstavuje koncentrovanú vodnú dýzu, ktorá zbaví drez a riad aj tých najodolnejších nečistôt. Súčasne pritom však spotrebuje až o 70 % menej vody ako laminárny alebo sprchový prúd. Prepínať medzi jednotlivými režimami môžete pomocou tlačidla na sprchovej hlavici, ktoré zároveň umožňuje prúd vody na chvíľu pozastaviť. Trojitá sprcha GROHE si skrátka poradí aj s tými najnáročnejšími úlohami v kuchyni.

VYŤAHOVACIA DVOJITÁ SPRCHA

Zvyšuje dosah použitia batérie a ponúka jednoduché prepínanie medzi perlátorom a sprchou.

VYŤAHOVACÍ PERLÁTOR

Zvyšuje pracovný dosah batérie

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

PVD COLORS

GROHE PVD 
BEZKONKURENČNÁ ODOLNOSŤ
TECHNOLÓGIA PVD VDYCHUJE NAŠIM NOVÝM FARBÁM ŽIVOT

Predovšetkým vo svete kuchynských riešení, v ktorých na kvalite spracovania a jeho trvanlivosti mimoriadne záleží, sú špičkové povrchové úpravy tým, čo rozlišuje dobré produkty od tých skutočne výnimočných. Pretože cieľom spoločnosti GROHE je poskytovať našim zákazníkom tie najlepšie možné produkty, rozhodli sme sa implementovať špeciálnu technológiu výroby povrchov, ktorá je zárukou nielen žiarivých, atraktívnych farieb, ale tiež výnimočnej odolnosti a unikátnej kvality – pre nikdy nekončiaci pôžitok z vody. Vďaka tejto technológii sú naše PVD batérie v porovnaní s tými chrómovými desaťnásobne odolnejšie proti poškriabaniu a trojnásobne tvrdšie. A pokiaľ ide o drezy, je pomocou technológie PVD vyrobená ich vrchná vrstva, ktorá posilňuje jadro z nehrdzavejúcej ocele. Okrem zvýšenia odolnosti materiálov však technológia PVD umožňuje tiež výrobu dych berúcich farebných variantov, od tmavého kefovaného Hard Graphite až po žiarivo leštený Cool Sunrise. Vaša kuchyňa tak konečne bude dokonale osobitá.