GROHE Blue Home

GROHE Blue Home - DOPOSIAĽ NEPOZNANÉ POHODLIE

Čo môže byť jednoduchšie než mať k dispozícii pitnú vodu priamo z kohútika? Tak si predstavujeme domáci rozvoz.

PRE JEDNODUCHŠÍ ŽIVOT

Zamyslite sa na chvíľu nad tým, koľko energie a námahy stojí za udržiavaním zásoby balenej vody v domácnosti. Fronty v supermarkete, prenášanie ťažkých balení a ich uskladňovanie. Ako je na tom váš chrbát, mimochodom? A to nehovoríme o následnej recyklácii prázdnych fliaš.

Čas je vzácny

Prečo ním mrhať jazdením do supermarketu, zdĺhavým parkovaním a nakupovaním? Systém GROHE Blue Home prináša menej frustrácie – a viac času.

PRE VIAC PRIESTORU

Priestor. Pravdepodobne všetci cítime, že ho nie je nikdy dosť. Najväčší nedostatok je ho v chladničke. Darí sa vám udržiavať dostatočnú zásobu chladenej vody pre celú rodinu na víkend? Nad tým už vďaka systému GROHE Blue Home nebudete musieť nikdy premýšľať

Comfort GROHE Blue

GROHE Blue Home ušetrí viac ako raz

ŠETRIME ŽIVOTNÉ <br> PROSTREDIE S KAŽDÝM POHÁROM VODY

Vedeli ste, že na výrobu jediného litra minerálnej vody je potrebných neuveriteľných sedem litrov bežnej vody? Nehovoriac o emisiách CO2. Systém GROHE Blue Home túto záťaž znižuje o úctyhodných 61 %.

NAJLEPŠÍM OBALOM JE TEN NEEXISTUJÚCI

Znie to ako samozrejmosť, ale je potrebné si uvedomiť, že žijeme na chúlostivej planéte, ktorú neprestávame zahlcovať prakticky nezničiteľnými plastovými fľašami. Systém GROHE Blue Home ponúka riešenie – nebalenú vodu.

Obrázok:

  • Balená voda: Až 600 gramov CO2 na liter vody
  • GROHE Blue Home: 17,96 gramov CO2 na liter vody

PRE DLHODOBÉ ÚSPORY. VLASTNE OKAMŽITÉ.

Systém GROHE Blue Home predstavuje dobrú investíciu v niekoľkých ohľadoch. Stačí si uvedomiť, koľko stojí zásoba balenej vody pre celú rodinu a vašich priateľov na 365 dní v roku. Okamžite spoznáte, ako rýchlo sa vám investícia do systému GROHE Blue Home vráti.

PRE ZDRAVŠÍ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Aké množstvo vody denne je dostačujúce? Odborníci odporúčajú piť aspoň 2 litre denne. Systém GROHE Blue však umožňuje tak ľahko získať pohár osviežujúcej vody, že vďaka nemu mnoho ľudí vypije ešte viac. Ak navyše zvolíte filter magnesium+, obohatíte tým vodu o natoľko potrebný horčík. Dva litre vody zo systému GROHE Blue Home bude takto obsahovať rovnaké množstvo horčíka ako 4 jablká.

ZÁRUKA SKVELEJ CHUTI

Ste milovníkmi čaju alebo kávy? Teraz si tieto nápoje obľúbite ešte viac. Neperlivá voda zo systému GROHE Blue Home zaručí tú najlepšiu chuť všetkých horúcich nápojov. Vďaka tomu, že je táto voda filtrovaná, spoznáte rozdiel v chuti predovšetkým pri káve, kde hrá kvalita vody zásadnú rolu.

Nájdite najbližšieho predajcu GROHE.

Objavte všetky funkcie GROHE Blue Home

Systém Grohe Blue Home nájde svoje miesto kdekoľvek

GROHE Katalóg

Stiahnite si náš aktuálny katalóg.

Stiahnut’