NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE SilkMove

GROHE SilkMove®

Iba batérie GROHE ponúkajú jedinečnú technológiu GROHE SilkMove®. Bohatá, hladká manipulácia s našimi pákovými batériami vyjadruje špičkovú kvalitu a prevahu našej značky.

Spätná väzba pre všetky zmysly, ktorú poskytujú vodovodné batérie GROHE, je úplne výnimočná. Pri zmene teploty z teplej na studenú sa cez seba keramické disky prekrývajú s úplnou presnosťou. Táto technológia má názov GROHE SilkMove® a jej výnimočnosť pocítite každý deň počas celej dlhej životnosti batérie.

GROHE SilkMove

Kartuša je kľúčovým prvkom každej batérie, miestom, na ktorom sa nachádzajú keramické disky. Tie sú vyrobené z keramickej zliatiny používané vo vesmírnom výskume. Vzájomne sa pohybujú a prekrývajú s úplnou presnosťou. Vybrúsený zrkadlový povrch diskov je ďalej potiahnutý špeciálnym lubrikačným olejom s technológiou Teflon®, takže nedochádza k žiadnemu vzájomnému treniu. Rukoväť batérie a keramické disky sú prepojené pomocou patentovaného mechanizmu, ktorého základom je pevná a odolná mosadzná konštrukcia. Je nevyhnutné, aby výroba a kvalita materiálov týchto súčastí zodpovedala tým najprísnejším štandardom. Jedine tak dokážeme zaručiť ich bezkonkurenčný výkon.

Spoločnosť GROHE je popredným svetovým výrobcom vodovodných batérií a jedným z mála výrobcov, ktorí si vyrábajú svoje vlastné kartuše. Kartuše, ktoré sú srdcom našich batérií, sú vyrábané pomocou tých najmodernejších technológií a s použitím keramických zliatin, ktoré sa používajú v kozmickom výskume. Vybrúsený zrkadlový povrch diskov je taktiež potiahnutý špeciálnym lubrikačným olejom, ktorý redukuje vzájomné trenie. A pretože sú naše batérie navrhnuté, aby vydržali dlhé roky používania bez údržby, sú súčasťou samotnej kartuše špeciálne komory naplnené zmieneným olejom, ktorý sa v priebehu rokov postupne uvoľňuje a udržuje tak styčné plochy v perfektnom stave.

Výsledkom týchto bezkonkurenčných technológií je extra široký uhol otáčania páky umožňujúci presnú reguláciu intenzity vodného prúdu a jeho teploty. Technológia GROHE SilkMove® je rovnako ako všetky ďalšie inovácie z dielne našej spoločnosti, ukážkou dokonalej súhry dizajnu a technológie s jediným cieľom – poskytnúť vám doteraz nevídaný pôžitok z vody.

GROHE SilkMove

Špeciálne keramické disky a technológia Teflon® v kartušiach GROHE SilkMove® garantujú ľahké a precízne ovládanie po celý čas životnosti.

GROHE SilkMove

Uhol otáčania páky vďaka technológii GROHE SilkMove®.

GROHE SilkMove

Technológia GROHE SilkMove® zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

Odporúčané produktové rady