GROHE K7 F-digital predstavuje novú úroveň pohodlia a praktickosti používania kuchynského drezu.

Jediným dotykom je možné spustiť alebo zastaviť prúd vody z kuchynskej batérie. A vďaka bezdrôtovej digitálnej technológii je možné ovládač umiestniť na akékoľvek dostupné a praktické miesto. Na prednú alebo zadnú stranu drezu či priamo vedľa kuchynskej batérie – necháme to na vás.

GROHE Digital

Veríme, že technológia by mala zjednodušovať život a odľahčovať starosti všedného dňa.

Technológia GROHE Digital prináša do kúpeľne ľahkosť. Intuitívne používateľské ikony umožňujú používateľovi jednoducho predprogramovať preferovanú kombináciu teploty vody, intenzity prúdu a čas. Vytvorte si vlastný zážitok vo vode a spustite to dotykom prsta.

Systém GROHE Digital je ľahký, praktický a diskrétny. Využíva najnovšie bezdrôtové technológie a prináša digitálne sprchovanie širšiemu publiku.

Digitálny ovládač umožňuje spustiť a zastaviť prúd vody, nastaviť jeho teplotu a regulovať jeho tlak prostredníctvom otočného kolieska. Krúžok LED poskytuje okamžitú spätnú väzbu zafarbením podľa aktuálnej teploty vody. Na prepínanie medzi hlavovou sprchou, ručnou sprchu alebo telovými dýzami stačí ľahko stlačiť príslušné tlačidlo na digitálnom prepínači. Jednoduchšie už to nejde.

Systém je možné rozšíriť o diaľkový ovládač umiestnený mimo sprchového kúta a nastaviť si tak parametre svojej dokonalej sprchy ešte pred tým, než do nej vkročíte. Pomocou ovládača sa dajú zároveň ovládať jednotlivé sprchy zvlášť.

Stlačením tlačidla ON/OFF spustíte prúd vody.

Otáčaním kruhu okolo ovládača je možné meniť prúd vody.

Pomocou tlačidla mínus (-) môžete znížiť teplotu.

Pomocou tlačidla plus (+) môžete teplotu zvýšiť.