Od rána až do neskorého večera patrí kuchynská batéria k najvyťaženejším vybaveniam v domácnosti. Kuchynské batérie GROHE sú navrhnuté pre neprekonateľný výkon po celý deň.

K7 Sink mixer

Dizajnové kuchynské batérie

Spoločnosť GROHE ponúka kuchynské batérie, ktoré sa hodia skutočne pre všetky mysliteľné kuchynské prostredia a nároky ich používateľov.

Kuchynské batérie našej spoločnosti poskytujú spoľahlivý výkon po celý čas životnosti. Zahŕňajú batérie, ktorých dizajn ladí ku kúpeľňovým batériám, čím vytvárajú jednotný vzhľad vybavenia domácnosti, ale taktiež najnovšie, poloprofesionálne modely.

Vyberte si ideálny tvar výpustu batérie
Rad kuchynských batérií Minta je k dispozícii s tromi typmi výpustov: v tvare písmena C, U a L.

Klasický dizajn
Ak preferujete tradičný vzhľad, sú v radoch Atrio k dispozícii pákové batérie s dvoma rukoväťami.

Všetky kuchynské batérie sú k dispozícii s povrchovou úpravou GROHE StarLight®, ktorá ponúka odolnosť voči poškrabaniu a zakaleniu a spĺňa tak požiadavky vyťaženej kuchyne.

Minta kuchynská batéria
Komfortná výška

Kuchynské batérie zamerané na ich používateľov

Kuchynské batérie GROHE kombinujú najnovší dizajn s radom funkcií, ktoré uľahčia každodennú prácu v kuchyni.

Otočné výpusty
Ak umývate jemný porcelán, sklo alebo veľké pekáče, napustite vodu do drezu a potom otočte výpust.

Výber z troch výšok výpustov
Či už zvolíte nízky, stredne vysoký, alebo vysoký výpust, môžete si byť istí, že bol navrhnutý pre prácu s veľkým riadom.

Súčasťou niekoľkých našich kuchynských batérií je vyťahovacia sprcha alebo perlátor, ideálny doplnok na oplachovanie zeleniny a prípravu jedla.

Kuchynské batérie sú k dispozícii s rôznymi výškami výpustov
K7 Sink mixer

Profesionálne kuchynské batérie

Naše profesionálne kuchynské batérie sa zapáčia amatérskym šéfkuchárom aj znalcom dizajnu.

Sú atraktívne a funkčné zároveň a ich vlastnosti porovnateľné s profesionálnym vybavením dodajú kuchynskému drezu prídavnú funkcionalitu.

Batéria K4 K4 zahŕňa podmanivý zakrivený vzhľad a otočný výpust o 360°, vyťahovaciu sprchu a povrchovú úpravu GROHE StarLight® alebo GROHE RealSteel® robustnú antikorovú oceľ odolnú proti poškrabaniu.

Kolekcia kuchynských batérií K7 ponúka široký výber konfigurácií a prináša vlastnosti typické pre profesionálne vybavenie do domácich kuchýň.

Varianty s jednootvorovou inštaláciou obsahujú model s vysokým výpustom a profesionálnou sprchou alebo stredne vysoký model s vyťahovacou sprchou.

Modely s bočnou sprchou sa inštalujú do dvoch otvorov – jeden slúži sprche a druhý samotnej batérii.

Batéria K7 s vysokým výpustom a profesionálnou sprchou

Odporúčané produktové rady

K7

Minta