Vodovodná batéria GROHE Phantom Black

NOVÝ FAREBNÝ TREND GROHE PHANTOM BLACK

Nájsť showroom

KÚPEĽŇOVÉ ARMATÚRY GROHE PHANTOM BLACK

Predstavujeme nádhernú novú farbu GROHE Phantom Black, podmanivý odtieň, ktorý vnesie do každej kúpeľne nádych sofistikovanosti. Farba GROHE Phantom Black, inšpirovaná hlbokými štruktúrami hornín s elegantným tmavším povrchom, vytvára jedniečnů atmosféru, ktorá sa dokonale hodí pre tých, ktorí hľadajú luxusný a rafinovaný vzhľad kúpeľne. Jej mimoriadne matný povrch aj odolná povrchová úprava z nej robia ideálnu voľbu pre priestor akékoľvek kúpeľne, a spája tak ikonický trend kúpeľňového dizajnu s úplnou praktickosťou. S GROHE Phantom Black vaša kúpeľňa prekročí hranice všednosti a povznesie vás do sveta temnej sofistikovanosti a nadčasovej krásy.

KOMPLETNÉ KÚPEĽŇOVÉ RIEŠENIA S GROHE PHANTOM BLACK

S produktmi GROHE Phantom Black máte možnosť si flexibilne navrhnúť celú kúpeľňu v tejto jedinečnej farbe. Výberom zladených sprch, baterií a kúpeľňových doplnkov môžete dosiahnuť ucelený a vizuálne pôsobivý dizajn kúpeľne, ktorý vyžaruje eleganciu a sofistikovanosť. Prípadne sa môžete rozhodnúť kombinovať alebo dokonale zladiť výrobky GROHE Phantom Black s inými povrchovými úpravami, a vytvoriť tak jedinečný a individuálny vzhľad kúpeľne. Začlenením kontrastných prvkov, ako je chróm, kartáčovaný nikel alebo biela keramika ľahko vytvoríte dynamický a vizuálne zaujímavý priestor. Vďaka tejto univerzálnosti môžete popustiť uzdu svojej kreativite a navrhnúť kúpeľňu, ktorá bude odrážať váš individuálny štýl a preferencie.

PREMEŇTE SVOJU KÚPEĽŇU

Vylepšite svoju kúpeľňu na GROHE Phantom Black a získajte skutočne podmanivý vzhľad. GROHE ponúka výber čiernych kúpeľňových batérií vrátane umývadlových, vaňových a bidetových batérií. So zodpovedajúcimi sprchami a splachovacími doskami Phantom Black, ktoré pozdvihnú štýl vašej kúpeľne a sprchovacieho kúta. doplňte vzhľad príslušenstvom Grohe Phantom Black. Elegantný a sofistikovaný dizajn v kombinácii s hladkým čiernym povrchom vytvára výrazný kúsok, ktorý doplní akýkoľvek štýl kúpeľne.

Kúpeľňové produkty Phantom Black
Vodovodná batéria Phantom Black
Sprcha Phantom Black
Splachovacie tlačidlo Phantom Black

POVRCHOVÁ ÚPRAVA GROHE PHANTOM BLACK NEXT LEVEL

Táto nová povrchová úprava, ktorá posúva čiernu farbu na vyššiu úroveň, je výnimočne odolná a nepoškriabe sa. Zaväzujeme sa poskytovať našim zákazníkom iba tie najkvalitnejšie produkty, a preto predstavuje GROHE Phantom Black – dokonalú kombináciu estetiky a funkčnosti. Spoznajte dlhotrvajúcu eleganciu a spoľahlivosť batérií vo farbe GROHE Phantom Black. Okrem nádherného vzhľadu sú plné moderných funkcií, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kúpeľne na novú úroveň.

PREHĽAD KĽÚČOVÝCH VÝHOD

  • Špeciálna technológia lakovania
  • Odolnejšie voči korózii, vyblednutiu a poškriabaniu ako iné čierne varianty GROHE
  • Odolnejšie voči odtlačkom prstov ako povrchové úpravy vyrobené práškovým lakovaním
  • Výnimočne matný a hladký povrch

ČIERNE ARMATÚRY - PRVOTRIEDNY POVRCH A IKONICKÝ DIZAJN

Či už dávate prednosť kompletnému kúpeľňovému riešeniu GROHE Phantom Black, alebo prispôsobenej kombinácii povrchových úprav, spoločnosť GROHE poskytuje slobodu a možnosti na vytvorenie kúpeľne, ktorá bude skutočne vaša. Vďaka výnimočnému remeselnému spracovaniu a dôrazu na detail budú kúpeľňové batérie GROHE Phantom Black v každej kúpeľni pôsobiť odvážne a podmanivo. Ponúkame aj 5-ročnú záruku pre väčší pokoj na duši. Preskúmajte a vytvorte si kúpeľňu, ktorá bude stelesnením vašej predstavy o luxuse a štýle.

Farba Phantom Black
Kúpeľňa Phantom black
Kúpeľňová batéria Phantom Black
Sprcha Phantom Black
Termostat Phantom Black
Splachovacie tlačidlo Phantom Black

OBJAVTE
NAŠE PRODUKTY

NÁJSŤ NAJBLIŽŠÍ SHOWROOM

Kontaktujte svoj preferovaný partnerský showroom GROHE ešte dnes a získajte podporu vhodnú pre vaše individuálne potreby.

Nájsť showroom

PREZRITE SI ZVYŠOK PORTFÓLIA

Objavte rozsiahly sortiment kompletných riešení pre kúpeľne a kuchyne, ktoré ponúka spoločnosť GROHE. Prezrite si naše kolekcie vaní, spŕch, keramiky, splachovacích dosiek a kuchýň a objavte individuálne riešenia, ktoré splnia všetky vaše potreby.

KÚPEĽŇA

SPRCHA

WC

KUCHYŇA