PREHĽAD VLASTNOSTÍ

INOVATÍVNE FUNKCIE A PRÉMIOVÉ SPRACOVANIE, KTORÉ POCÍTITE KAŽDÝ DEŇ

Súčasťou drezov GROHE sú inteligentné funkcie, ktoré spríjemnia čas strávený v kuchyni. Naše drezy sa ľahko čistia, potlačujú hluk tečúcej vody a umožňujú odtok ovládať diaľkovo. Stačí si zvoliť požadovaný materiál, veľkosť, štýl a farbu.

MOMENTS OF TRUTH

GROHE QuickFix

Rýchlomontážny systém GROHE QuickFix znamená, že inštalácia vášho nového drezu bude otázkou niekoľkých okamihov. Vďaka predpripraveným otvorom na batériu je väčšinu drezov v našej ponuke možné inštalovať s voliteľným natočením.

GROHE Whisper

Psst! Vďaka tomu, že je kompozitný materiál (zmes kremeňa a akrylu) veľmi robustný, znižuje hluk spôsobený odtokom vody a manipulovaním s riadom na úplné minimum.

PREHĽAD VLASTNOSTÍ

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA S ODTOKOM

Automatická odtoková súprava spolu s voliteľným tlačidlovým ovládaním znamená, že už nikdy nebudete musieť pre vypustenie umývadla siahať do špinavej vody.

PRIESTRANNÝ DREZ

Vďaka moderným technologickým postupom pri zlievaní sú všetky kompozitné drezy GROHE minimálne 20 cm hlboké a poskytujú tak dostatok priestoru na manipuláciu s veľkými hrncami a nádobami, a rovnako tak na všetky kuchynské práce.

MATERIÁL

Kompozitné drezy GROHE ponúkajú bezkonkurenčnú odolnosť a funkcionalitu. Náš kompozitný materiál tvorí na 80 % prírodná kremenná žula. Zvyšok tvorí akrylová živica a spojivová látka. Tento jedinečný materiál sa potom tvaruje pomocou počítačovo riadeného procesu liatia, ktorého výsledkom sú drezy s mimoriadnou odolnosťou proti vysokým teplotám, škrabancom, deformáciám a škvrnám. Ich farba tiež pôsobením UV lúčov nebledne, takže si drezy okrem prémiového výkonu zachovajú tiež svoj skvelý vzhľad. Sme presvedčení, že si zamilujete tiež zamatovo hladký, neporézny povrch, ktorý je hygienický a ľahko sa čistí. Všetky drezy GROHE sú kryté päťročnou zárukou, rovnako ako naše vodovodné batérie.

ODOLNOSŤ PROTI VYSOKÝM TEPLOTÁM

Horúca panvica? Žiadny problém! Kompozitné drezy GROHE dokážu odolať žiaru s teplotou až 280 °C.

ODOLNOSŤ PROTI POŠKRIABANIU

Aby bola zaručená skutočne dlhá životnosť pri bežnom použití, sú naše kompozitné drezy celkom odolné proti poškriabaniu.

ODOLNOSŤ PROTI ŠKVRNÁM

Krása je rovnako dôležitá ako praktické vlastnosti. Preto sa na kompozitných drezoch GROHE netvoria škvrny.

100 % BEZPEČNÉ PRE POTRAVINY

Pracujte vo svojej kuchyni tak, ako vám to vyhovuje, s vedomím, že kompozitné drezy GROHE sú 100 % zdravotne neškodné a môžu prísť do kontaktu s potravinami.

NEBLEDNÚ PÔSOBENÍM UV ŽIARENIA

Vpustite do svojej kuchyne slnko! Náš špeciálny kompozitný materiál vplyvom UV lúčov nijako nestráca na svojej farebnosti.

VÝROBNÝ PROCES

Drezy GROHE sú k dispozícii v mnohých podobách, od vstupných modelov po sofistikované, minimalistické varianty. Spojenie inovatívneho výrobného procesu a odolného kompozitného materiálu tvoreného prevažne kremennou žulou znamená, že naše drezy sú skutočne robustné a odolné.

Každý drez je rovnomerne odliaty jedinečným, počítačovo riadeným procesom polymerizácie. Tento postup zaručuje dokonalú farebnú konzistenciu a hladký, tvrdený povrch bez poťahu. Proces lisovania tiež spôsobuje, že všetky drezy ponúkajú minimálnu hĺbku 20 cm, a hustota kompozitného materiálu významne znižuje hluk odtekajúcej vody.

KVALITA, KTORÁ PRETRVÁ

Používajte drez s úplnou istotou. Povestná kvalita GROHE sa vzťahuje aj na každý drez z nášho produktového portfólia. Naše kompozitné drezy ponúkajú prvotriednu odolnosť a funkcionalitu v podobe zamatovo hladkého, neporézneho povrchu, ktorý je hygienický a ľahko sa čistí. Na ich kvalitu si tam môžete doslova siahnuť.

Náš extrémne odolný kompozitný materiál tvorí na 80 % prírodná kremenná žula. Zvyšok tvorí akrylová živica a spojivová látka. Tento jedinečný materiál sa potom tvaruje pomocou počítačovo riadeného procesu liatia, ktorého výsledkom sú drezy s mimoriadnou odolnosťou proti vysokým teplotám, škrabancom, deformáciám a škvrnám. Ich farba tiež pôsobením UV lúčov nebledne, takže si drezy okrem prémiového výkonu zachovajú tiež svoj skvelý vzhľad. Všetky drezy GROHE sú kryté päťročnou zárukou, rovnako ako naše vodovodné batérie.

Päťročná záruka

TYPY MONTÁŽE

Choose between two mounting types for exactly the look you want.

TOPMOUNT

ZHORA

Tradičný spôsob montáže s 8 mm vertikálnym okrajom. Na inštaláciu slúžia upínacie svorky (s výnimkou modelov 31653, 31654, 31655 a 31648, pri ktorých sa používa silikón).

UNDERMOUNT

HĹBKOVÉ ZABUDOVANIE

Štýlové a moderné riešenie inštalácie do kuchynskej linky. Na inštaláciu slúžia upínacie svorky.

Údržba kompozitných drezov

Čistenie a údržba kompozitných drezov je mimoriadne jednoduchá. Pomocou nižšie uvedených inštrukcií si budete môcť vychutnávať ich nádherný vzhľad počas mnohých desiatok rokov. Po každom použití drez dôkladne opláchnite a utrite dosucha čistou handrou. Ak chcete drez dôkladnejšie vyčistiť, použite navlhčenú handru a malé množstvo umývacieho prostriedku. Potom dôkladne opláchnite. Pokiaľ narazíte na obzvlášť odolné škvrny, zmiešajte horúcu vodu s trochou umývacieho prostriedku. Túto zmes dôkladne rozotrite po celom povrchu pomocou mäkkej hubky na riad. Nechajte pôsobiť približne jednu minútu a potom dôkladne opláchnite. Škvrny od vodného kameňa odstránite pomocou malého množstva vínneho octu. Nechajte ho pôsobiť asi 20 minút a potom dôkladne opláchnite. Zásadne nepoužívajte drôtenky, abrazívne čistiace prostriedky, hydroxid sodný, bieliace činidlá, chlór, vysoko koncentrované čistiace prostriedky na báze alkoholu, kyseliny mravčej alebo kyseliny citrónovej a čistiace prostriedky na báze žieraviny, rozpúšťadlá alebo bielidlá. Aby ste predišli deformáciám odtoku, nenalievajte do drezu horúci olej alebo tuk.

Inštrukcie pre údržbu