NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Euro Ceramic Kompaktní WC sedátko

39458000 - Euro Ceramic Kompaktní WC sedátko
  • alpská bílá
Číslo produktu 39458000
EAN 4005176418204

Popis produktu

WC doska GROHE Euro Ceramic Compact s technológiami SoftClose a Quick Release – ideálna do menších kúpeľní

Ak kúpeľňa alebo šatňa, ktorú sa chystáte vybaviť, disponuje menšími rozmermi, sú aj tie najmenšie detaily veľmi dôležité. WC doska GROHE Euro Ceramic Compact sa ideálne hodí do menších priestorov, avšak stále ponúka praktické funkcie. Tento produkt je navrhnutý tak, aby dokonale doplnil rad sanitárnej keramiky GROHE Euro Ceramic, a je vyrobený z odolného Duroplastu. Mechanizmus rýchleho uvoľnenia potom značne uľahčuje údržbu. Plynulé sklápanie GROHE SoftClose navyše zaručuje, že sa doska aj veko sklápajú pozvoľne. Vyhnete sa tak hluku aj riziku uviaznutia prstov. Súčasťou balenia je upevňovacia súprava z antikorovej ocele. Svoju vysnenú a esteticky zjednotenú kúpeľňu môžete teraz jednoducho uviesť do reality vďaka tomu, že sanitárna keramika GROHE Euro Ceramics je dokonale zladená so splachovacími tlačidlami GROHE Arena Cosmopolitan a inštalačnými systémami GROHE Rapid SL. Voľbou sanitárnej keramiky GROHE môžete ťažiť z know-how svetového experta na vodovodné batérie, spoločnosti GROHE, a z viac než storočnej skúsenosti a technologickej expertízy japonského výrobcu LIXIL, lídra na poli povrchových technológií. Sanitárna keramika GROHE Euro Ceramic – praktické funkcie a moderný dizajn, ktorý skvele doplní váš životný štýl. Ideálna na skombinovanie s nasledujúcimi WC radu GROHE Euro Ceramic Compact: 39206000/00H

Hlavné výhody

WC doska s rýchlym uvoľnením pre upratovanie bez starostí

Táto WC doska je pripevnená k WC prostredníctvom špeciálnych závesov umožňujúcich rýchle uvoľnenie. Vysunutie a zasunutie WC dosky je otázkou niekoľkých sekúnd.

WC doska GROHE SoftClose je dokonale tiché a bezpečné

WC doska GROHE SoftClose sa pohybuje jemne a pomaly. Zaručuje tak, že kúpeľňa bude skutočnou oázou pokoja a uvoľnenia. Žiadny hluk spôsobený nárazmi WC dosky a žiadne riziko uviaznutie prstov pre deti.

Technické údaje a pokyny na údržbu

Technická informácia

Technické informácie o produkte
Rozmerový výkres