SPRCHOVÉ TOALETY GROHE

Čo je to sprchová toaleta?

Sprchová toaleta predstavuje akúsi kombináciu tradičného WC a bidetu. Pomocou sprchového ramena sa postará o šetrnú očistu po každom použití toalety.

Malá sprška, ktorá znamená veľký rozdiel

Očista vodou po použití toalety sa stáva populárna po celom svete. To by nemalo nikoho zaskočiť, keďže voda je predsa len ten najprírodnejší čistiaci prostriedok na svete. Je príjemnejšia, hygienickejšia a prospešnejšia než čokoľvek iné – a rozhodne než toaletný papier. Zažite na vlastnej koži, nakoľko je použitie toalety vybavenej malým sprchovým ramenom príjemnejšie.

Ktorú sprchovú toaletu GROHE si vyberiete?

GROHE SENSIA ARENA

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena predstavuje prostriedok osobnej hygieny adekvátny 21. storočiu a ponúka celý rad funkcií. Veko toalety sa samočinne otvára a zatvára vďaka senzoru prítomnosti a tlmené nočné svetlo znamená, že už nikdy nebudete tápať v tme. Technológia potlačovania zápachu je ďalšou z funkcií, ktorá prispeje k premene kúpeľne z rýdzo funkčného priestoru na oázu pokoja a dokonalej čistoty. Aby sme mohli dosiahnuť úplne novú úroveň čistoty, premysleli sme pri návrhu každý detail. Špeciálna keramická glazúra zaručuje efektívne, automatické čistenie záchodovej misy, zatiaľ čo sprchové ramená, ktoré sa sama čistia a sú vyhotovené so špeciálnou antibakteriálnou úpravou, budete môcť vždy používať s pocitom dokonalej hygieny. Zoznámte sa so sprchovou toaletou Sensia Arena a spoznajte, ako vyzerá komfort.

Chcem sa dozvedieť viac o sprchovej toalete GROHE Sensia Arena

MANUÁLNA BIDETOVÁ DOSKA GROHE

Manuálna bidetová doska GROHE premení obyčajnú toaletu na miesto, v ktorom je pohodlie a osobná starostlivosť na prvom mieste. Doska nevyžaduje elektrické zapojenie – na ovládanie sprchy slúži postranná páčka a celý mechanizmus poháňa výhradne tečúca voda. Na dosah ruky tak budete mať zakaždým efektívnu a zároveň šetrnú očistu. Žiadny neporiadok, žiadne striekanie vody okolo a žiadny stres. Doska je vyrobená z odolného duroplastu a sama o sebe predstavuje elegantný vizuálny doplnok kúpeľne. Posaďte sa a nechajte sa prostredníctvom bidetovej dosky GROHE preniesť na miesto plné čistoty a pohodlia.

Chcem sa dozvedieť viac o manuálnej bidetovej doske GROHE