Kariéra v GROHE

Spoločnosť Grohe AG je popredný svetový dodávateľ sanitárneho vybavenia, ktorý vlastní približne osem percent svetového trhu.

Pri našich produktoch kladieme dôraz nielen na dokonalý tok vody prispôsobený na mieru používateľovi, ale zároveň na mimoriadne dlhú životnosť a spoľahlivosť. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva vyše 6000 ľudí po celom svete, pričom 2400 z toho v Nemecku, kde sa zároveň nachádza sídlo spoločnosti – v Hemeri a Düsseldorfe.

    GROHE patrí medzi najmodernejšie stredne veľké spoločnosti v Nemecku

    Spoločnosť GROHE je vzorom pre celý nemecký sanitárny priemysel vďaka svojim inováciám a modernému prístupu. Porota prestížnej ceny „TOP 100“ udelila spoločnosti GROHE ocenenie „Top Innovator“, ktoré jednoznačne podčiarkuje našu všestrannú snahu o inovácie a cielené investície do výskumu a vývoja. Porota bola ohromená najmä proaktívnym prístupom spoločnosti k prepojeným technológiám a kreativitou pri návrhu a výrobe vodovodných batérií. Nemecká vetva spoločnosti GROHE zamestnáva v oddelení výskumu a vývoja vyše 130 ľudí, najmä inžinierov, pochádzajúcich z mnohých rozličných odvetví. Táto snaha sa spoločnosti už mnoho rokov vypláca v podobe nových, inovatívnych technológií, z ktorých veľké množstvo značne ovplyvnilo vývoj sanitárneho priemyslu ako takého.

    Michael Rauterkus, CEO spoločnosti GROHE, hovorí: „Ocenenie TOP 100 považujem za veľmi prestížny dôkaz našej spoločnej snahy posúvať GROHE každým dňom dopredu. Inovácie predstavujú jeden z pilierov našej spoločnosti. Berieme zodpovednosť prameniacu z pozície trhového lídra vážne a neustále sa budeme snažiť inšpirovať celý sanitárny priemysel prostredníctvom sviežich nápadov a vízií.”

    Objavte kariérne príležitosti na webových stránkach našej spoločnosti