Stop insuring. Start ensuring. PRESTAŇTE PONÚKAŤ POISTENIE. PONÚKAJTE UISTENIE.

INOVÁCIE PRE VÁŠ BIZNIS

Ponúkame bezpečnostné riešenia pre vašich klientov aj obchodné výsledky. Riešenie v podobe inovatívneho, inteligentného riadiaceho modulu GROHE Sense Guard.

AŽ O 75 % VYŠŠÍ ZISK

Systém GROHE Sense Guard dokáže odhaliť únik vody skôr, ako stihne napáchať škodu. Výsledkom toho bude menej nákladných poistných udalostí a tým pádom aj lepšie obchodné výsledky.

POSILNENIE LOJALITY KLIENTOV

Ponuka systému GROHE Sense Guard predstavuje cennú bezpečnostnú službu, ktorá posunie poistné portfólio vašej spoločnosti na celkom novú úroveň. Tým, že budete načúvať potrebám svojich klientov, si zaistíte ich vernosť.

PRIPRAVENÝ NA NASADENIE ZA 8 TÝŽDŇOV

Ponúkame koncové riešenie prostredníctvom komplexnej siete partnerov. Spoločnými silami dokážeme zvýšiť hodnotu služieb, ktoré poskytujete.

PRIVÍTAJME INOVÁCIE SPOLOČNE

Pokiaľ máte akékoľvek otázky, odporúčania alebo si chcete dohodnúť osobnú schôdzku, kontaktujte nás na adrese insurer@grohe.com. Môžete kontaktovať tiež našich kolegov priamo na sieti LinkedIn:

Christophe Soulard

Prejsť na LinkedIn profil

Majte prehľad o pravidelných ponukách spoločnosti GROHE pre poisťovne. Sledujte nás na LinkedIne:

ČASOVANÁ BOMBA

Nepočúva sa to ľahko, ale pravdou je, že pri vytopení nejde o to, či nastane, ale kedy.

2,3 MILIARDY EUR…

…bolo vyplatených v rámci odškodnenia za poistné udalosti vzniknuté vytopením. A to sa bavíme iba o Nemecku.

KAŽDÝCH 30 SEKÚND…

…v priemere niekde praskne vodovodné potrubie alebo nádrž. To znamená len v Nemecku viac ako milión poistných udalostí.

MENEJ AKO 20 ROKOV…

…je očakávaná životnosť bežného vodovodného potrubia. Po prekročení životnosti rapídne vzrastie pravdepodobnosť prasknutia alebo priesaku.

Prasknuté potrubie je hlavnou príčinou škôd napáchaných vodou – ide o 65 % všetkých prípadov*. A hneď ako potrubie praskne, škody sa podarí skrotiť len málokedy. Systém GROHE Sense Guard dokáže prasklinu v potrubí detegovať – a okamžite uzavrieť hlavný prívod vody.

Hovoríte si, že objem vody, ktorý odkvapkáva zo zle tesniacej batérie, je zanedbateľný? V skutočnosti to môže byť až 11 000 litrov vody ročne. To je objem, ktorý stačí na viac ako 180 spŕch! Systém GROHE Sense Guard rozpozná aj tie najmenšie úniky vody a pomôže vám nájsť ich príčinu.

Zo všetkých škôd spôsobených vodou pripadá 28 % na zle utesnené rúrky, batérie, sprchy a toalety. Takto nenápadné úniky a mikroskopické priesaky môžu zostať celé mesiace bez povšimnutia. Potom ale spôsobia obrovské škody. Systém GROHE Sense Guard tieto úniky rozpozná, takže škodám budete môcť ľahko predísť.

Počas dlhých a tuhých zím môže vodovodné potrubie zamrznúť. Predovšetkým v budovách, ktoré sa cez zimu nevyužívajú, napríklad v chatách. Systém GROHE Sense Guard meria teplotu vody v systéme a na potenciálne nebezpečenstvo zamrznutia vás upozorní.

TVRDÝ BIZNIS

Vaše obchodné aktivity čelia čím ďalej tým náročnejším výzvam. Je čas nad nimi získať prevahu.

RASTÚCE STRATY

V posledných 15 rokoch vzrástla priemerná výplata odškodnenia za poistnú udalosť o 240 %. Takto rastúce náklady samozrejme nepriaznivo ovplyvňujú váš obchodný výsledok.

DODATOČNÉ NÁKLADY

Oprava škôd spôsobených vodou je spravidla len začiatok – dodatočné náklady tvoria až 75 % celkovej sumy.

LOJALITA KLIENTOV

Vytopenie domácnosti je pre vašich klientov celkom devastujúcim zážitkom. Počas riešenia udalosti a prebiehajúcich opráv hrozí, že dôjde k narušeniu vzťahu medzi vami a vaším klientom.

RASTÚCA ZLOŽITOSŤ

Vďaka digitalizácii a inováciám sa produktové ekosystémy stávajú čím ďalej, tým zložitejšími. Napriek tomu však musia zostať orientované na zákazníka a ľahko prístupné.

TENTO PRODUKT MENÍ VŠETKO

Spoločnosť GROHE predstavuje celkom revolučné riešenie založené na inteligentnom riadiacom module GROHE Sense Guard.

INOVÁCIA JE LEPŠIA AKO NÚTENÁ RENOVÁCIA

Systém GROHE Sense Guard predchádza škodám spôsobeným vodou.

  • Detekcia prasknutého potrubia
  • Automatické zatváranie hlavného uzáveru vody
  • Detekcia odkvapkávania
  • Detekcia rizika zamrznutia
  • Detekcia neobvyklého prietoku
Objavte viac o systémoch GROHE Sense a GROHE Sense Guard

INOVÁCIA VÁŠHO PODNIKANIA NEBOLA NIKDY DOSTUPNEJŠIA

Systém GROHE Sense Guard predstavuje komplexné servisné riešenie, ktoré ľahko začleníte do svojich obchodných procesov.

FINANCOVANIA

Ponúkame rôzne možnosti financovania prostredníctvom našich partnerov.

ŠKOLENIE

Poskytujeme internetové a osobné školenia pre inštalatérov, obchodných zástupcov a techniky.

E-SHOP

Vaši klienti môžu objednávať tovar prostredníctvom špeciálne upravenej verzie nášho e-shopu.

PLATBA

Platíte iba za balíčky služieb, ktoré skutočne potrebujete.

API

Poskytujeme štandardizované aplikačné rozhranie a roadmapu. Je samozrejme možné si vytvoriť vlastné API, ktoré bude presne zodpovedať vašim požiadavkám.

PROJEKTOVÁ KANCELÁRIA

Naša projektová kancelária sa stará o ťažkosti spojené s vytopením – vy sa tak budete môcť sústrediť čisto na váš biznis.

REALIZÁCIA ZÁKAZIEK

Ponúkame širokú škálu logistických variantov, či už hromadné objednávky (prostredníctvom štandardných paliet a boxov) alebo drop shipping jednotlivých produktov.

CO-MARKETING

Poskytujeme taktiež služby a propagačné materiály na posilnenie povedomia – vzorky, PR materiály, POS materiály, brožúry, katalógy, veľtrhové stánky a mnoho ďalších.

INŠTALÁCIA

Môžete využiť ponuku služieb skúsených inštalatérov alebo využiť vlastnú pracovnú silu.

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV

Vy sa rozhodnete, akým spôsobom chcete zaistiť podporu pre svojich klientov na prvej úrovni. My môžeme poskytnúť druhú úroveň a automaticky zaistiť tretiu.

PRIDAJTE SA K TÍMU INOVÁTOROV

Spoločnosť GROHE sa stane vaším spoľahlivým partnerom.

Cieľom spoločnosti GROHE je vždy dokonalý produkt – či už v zmysle kvality, dizajnu alebo služieb. Nepochybne ide o priamy odkaz nemeckého remeselného majstrovstva, na ktorom bola naša spoločnosť vybudovaná.

GROHE je jedinou nemeckou spoločnosťou uvedenou na zozname 50 popredných spoločností, ktoré menia svet na lepší, predstavený v roku 2017.

Spoločnosť GROHE má desiatky rokov skúseností s výrobou jedinečných produktov, ktoré nastavujú štandardy sanitárneho priemyslu.

Našou snahou je vytvárať nádherné produkty. A sme za to každoročne odmeňovaní tými najprestížnejšími cenami, medzi ktoré patrí napríklad iF DESIGN AWARD, Red Dot Award alebo German Design Award.

Sieť našich partnerov sa neustále rozrastá

PUSTIME SA DO TOHO

Zvoľte si svoj obchodný model a uveďte novú službu na trh do ôsmich týždňov.

SPOLOČNE ZOSTAVÍME VHODNÝ OBCHODNÝ MODEL

Spoločne prediskutujeme vaše individuálne potreby a nájdeme obchodný model, ktorý im bude najlepšie vyhovovať.

AKCIA VERZUS REAKCIA

Nezávisle od toho, či chcete aktívne propagovať riešenie, ktoré vašim klientom pomôže predchádzať škodám spôsobeným vodou, alebo vyriešiť škody, ku ktorým už došlo – spoločne nájdeme optimálne riešenie.

NÁVRATNOSŤ INVESTÍCIÍ

Čísla týkajúce sa nových produktov musí samozrejme dávať vášmu podnikaniu zmysel. Môžete sa absolútne spoľahnúť na náš výpočet návratnosti investícií.

* Zdroj: The ConsumerView, May 2016, Quantitative Assessment Europe