NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Rainshower Cosmopolitan 160 sprchový set s tyčí, 4 proudy

28763001 - Rainshower Cosmopolitan 160 sprchový set s tyčí, 4 proudy
  • chrom
Číslo produktu 28763001
EAN 4005176875557
319.20 € DMOC s DPH

Popis produktu

Sprchová súprava GROHE Rainshower Cosmopolitan 160 – luxusná súprava do každej modernej kúpeľne

Sprchová súprava Rainshower Cosmopolitan 160 sa postará o premenu vašej kúpeľne na klenot moderného dizajnu. A napriek svojmu jedinečnému dizajnu jej hlavné prednosti spoznáte až pri používaní. Príkladom toho sú napríklad jedinečné režimy prúdu Rain, Jet, Pure a Champagne, ale taktiež technológia GROHE DreamSpray, ktorá robí každý prúd plným a konzistentným. Súčasťou súpravy je 900 mm dlhá sprchová tyč, široká ručná sprcha s priemerom 160 mm a 1750 mm sprchová hadica pre dostatok priestoru na manipuláciu. Táto dokonalá súprava však obsahuje taktiež vlastnosti, ktoré sa síce nedajú vidieť, ale ich prítomnosť pocítite zakaždým. Ide napríklad o technológiu TwistFree, ktorá účinne zabraňuje krúteniu sprchovej hadice, technológiu Inner WaterGuide, ktorej cieľom je zaistiť dlhú životnosť batérie, ale taktiež komfortnú manipuláciu so sprchou, chrómovú povrchovú úpravu GROHE StarLight, ktorá nevyžaduje takmer žiadnu údržbu, a systém SpeedClean, vďaka ktorému budú usadeniny vodného kameňa patriť minulosti. To je luxus, ktorý skutočne oceníte.

Hlavné výhody

GROHE DreamSpray poskytuje dokonalú sprchu pri všetkých režimoch prúdu

Technológia GROHE DreamSpray pozdvihne vašu sprchu na novú úroveň. Pokročilý systém, ktorý je súčasťou technológie DreamSpray, zaručuje vyvážený tok vody zo všetkých dýz nezávisle od zvoleného režimu prúdu. Vaša sprcha tak bude zakaždým komfortná a zážitková.

GROHE StarLight – žiarivý chrómový povrch s jednoduchou údržbou

Vďaka odolnému chrómovému povrchu GROHE StarLight si batéria vždy zachová svoj bezchybný žiarivý vzhľad – žiadne usadeniny, škrabance alebo stopy vodného kameňa. Tento nádherný povrch je odolný voči poškrabaniu, takže si zachová svoj pôvodný vzhľad s minimom údržby.

Nastaviteľné kovové svorky značne uľahčujú nástennú montáž sprchovej tyče

Inštalácia vašej novej sprchy tak bude otázkou niekoľkých okamihov. Rozpätie svoriek je možné jednoducho nastaviť a inštalovať tak súpravu do už existujúcich dier. Rozpätie medzi pripevňovacími svorkami na sprchovej tyči je možné nastaviť tak, aby zodpovedalo už existujúcim dieram vyvŕtaným v stene alebo škáram medzi kachličkami – nie naopak.

Vyhnite sa pomocou technológie SpeedClean usadzovaniu vodného kameňa na sprchovej hlavici

Jednoduché a mimoriadne rýchle čistenie. Povedzte vodnému kameňu zbohom vďaka tomuto integrovanému systému proti usadzovaniu vodného kameňa. Flexibilné silikónové dýzy v sprchovej hlavici vám umožnia zotrieť vodný kameň iba rukou, takže nehrozí, že sa bude okolo dýz usadzovať a znižovať tak výkon sprchy.

Separované vnútorné rozvody na ochranu povrchu pred teplom

Technológia Inner WaterGuide chráni vás aj chrómový povrch. Vnútorná izolačná vrstva zabraňuje povrchu pred tým, aby sa stal príliš horúcim. Toto opatrenie zároveň zaručí, že si batéria zachová svoj výnimočný vzhľad dlhšie.

Sprchová hadica TwistFree sa nikdy nezamotá

Prestaňte márniť drahocenný čas ráno rozmotávaním sprchovej hadice. Vďaka sprchovej hadici TwistFree bude táto nepríjemnosť patriť minulosti. Táto sprchová hadica si vždy zachová svoj tvar, je ľahko použiteľná a udržiavateľná.

Vychutnajte si prostredníctvom režimu Rain dokonalú sprchu.

Sprchový režim prúdu Rain je zárukou dokonalého uvoľnenia. Simulácia vlahého letného dažďa odplaví všetok stres a napätie náročného pracovného dňa. Režim prúdu GROHE Rain predstavuje ten najprirodzenejší spôsob, ako si vychutnať vodu.

Režim Jet – pre intenzívnu masáž alebo čistenie vane

Osviežujúca sprcha a navyše efektívne čistenie. Sprchový režim Jet predstavuje sústredný prúd energie. Tento intenzívny prúd je možné namieriť priamo na bolestivé svalstvo, ktoré účinne rozmasíruje a zanechá tak vašu pokožku nielen dokonale čistú, ale taktiež revitalizovanú. Po sprche sa dá navyše výkonný režim Jet použiť na dôkladné vyčistenie vane alebo sprchového kúta.

Jemný a zároveň intenzívny režim prúdu Pure znamená dokonalú relaxáciu

Vychutnajte si delikátnu intenzitu sprchového prúdu Pure, ktorý vychádza zo stredu sprchovej hlavice a poskytuje mimoriadne uvoľňujúci sprchový zážitok.

Vychutnajte si plný, avšak jemný prúd luxusného režimu Champagne.

Pri ňom sa do sprchovej hlavy nasáva vzduch, ktorý sa následne zmieša s vodou, ktorý v podobe jemného prúdu urobí z vašej sprchy doteraz nepoznaný zážitok pre telo aj dušu.

Technické údaje a pokyny na údržbu

Náhradné diely

Popis. č. Popis produktu Prod. č.
* Optional accessories
1 Krytka 45922000
2 Vodící prvek 06765000
3 Držák sprchové tyče 48333000
4 Sítko 0700200M
5 Vyrovnávací tlačítko 45914XE0*