NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

3D Sprchovanie
Drücken, Drehen, Duschen
Stlačte, Otočte, Sprchujte sa

GROHE SmartControl

DOKONALE OSOBITÁ SPRCHA JE PRIAMO PRED VAMI
NA DOSAH RUKY

Predstavte si sprchu. Nie sú to proste padajúce vodné kvapky? To predsa nie je žiadna veda. A napriek tomu, to, čo sme dokázali so systémom GROHE SmartControl, musíte vidieť na vlastné oči. Tento jedinečný ovládací systém vytvára doteraz nevídaný a mimoriadne osobitý zážitok zo sprchovania.

Vďaka inteligencii systému GROHE SmartControl znovuobjavíte podstatu vody ako prírodného živlu. Môžete sa obklopiť mohutnými, pomaly odkvapkávajúcimi kvapkami pripomínajúcimi vlahý letný dážď alebo si dopriať stimulujúcu masáž, ktorá odplaví stres z náročného dňa. Intenzitu prúdu nastavíte pomocou ergonomického otočného tlačidla. Rovnakým spôsobom regulujete aj teplotu vody. Ľahko, letmým pohybom.

NEUVERÍTE, KOĽKO INTELIGENTNÝCH FUNKCIÍ SA SKRÝVA ZA JEDINÝM TLAČIDLOM

Vychutnať si osviežujúcu sprchu na mieru nebolo nikdy ľahšie. Stačí stlačiť jediné tlačidlo, vybrať si požadovaný režim prúdu – a ponoriť sa doň. Prepínajte podľa potreby a momentálnej nálady medzi osviežujúcim režimom GROHE Rain/Rain O2, novinkou TrioMassage na masáž hlavy a ramien alebo jednoducho použite praktickú ručnú sprchu Power&Soul. Želáte si spustiť prúd vody v dvoch režimoch súčasne? Žiadny problém – stlačte obe tlačidlá.

A sprchovanie so systémom GROHE SmartControl je ešte šikovnejšie... Inovatívna technológia GROHE SmartControl ponúka výber režimu prúdu a nastavenie jeho objemu v jednom ovládacom prvku. Objem tečúcej vody regulujte otáčaním rukoväti GROHE ProGrip. Nastavenie objemu sa uloží, čo je praktické pre krátku prestávku v sprchovaní alebo budúce sprchovanie. Jednoznačné a intuitívne ovládacie prvky, ktoré sa nachádzajú priamo na sprchovej batérii, znamenajú ľahké použitie pre celú rodinu vrátane detí. Jednoducho inteligentnejšie sprchovanie.

Prúd vody spustíte stlačením tlačidla

Na reguláciu prúdu vody potom slúži otočné ovládacie koliesko.

Opätovným stlačením tlačidla dôjde k zastaveniu alebo prerušeniu sprchy. Pri ďalšom spustení si bude sprcha pamätať nastavenie intenzity vodného prúdu.

NEUSTÁLE PREMÝŠĽAME NAD TÝM, AKO ZDOKONALIŤ SVOJ ZÁŽITOK ZO SPRCHOVANIA

Chceme, aby ste pri každom sprchovaní mohli pocítiť silu prírody, ktorú v sebe voda ukrýva. Preto naše hlavové sprchy disponujú niekoľkými rôznymi režimami prúdu. A vďaka ovládaciemu systému GROHE SmartControl si môžete vychutnať viac týchto režimov súčasne. Skúste napríklad skombinovať režim GROHE PureRain a masážnu dýzu TrioMassage. Alebo ľahko jedným stlačením tlačidla prepnite na ručnú sprchu. Možné je všetko. Vďaka systému GROHE SmartControl, ktorý vám umožní prispôsobiť sprchu presne podľa vašich predstáv. Do posledného detailu.

DOKONALÝ VZHĽAD

Zároveň máte na výber z dvoch štýlových povrchových úprav systému GROHE SmartControl, a to klasickej chrómovej alebo neobvyklej mesačnej bielej z akrilového skla.

TRI VARIANTY DOKONALEJ SPRCHY

Aby sme vám mohli zaručiť dokonalý zážitok zo sprchovania skutočne na mieru, ponúkame tri varianty tohto sprchového systému pre maximálnu slobodu pri projektovaní kúpeľne. Či už premýšľate nad rýchlou rekonštrukciou, alebo kompletným prestavaním celej kúpeľne, portfólio značky GROHE vám zaručene ponúkne riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim požiadavkám.

SMARTCONTROL EXPOSED

Systém GROHE SmartControl Exposed, v kombinácii s úchvatnou hlavovou sprchou Rainshower 360 a sprchovou tyčou, je možné inštalovať s minimálnym úsilím – avšak maximálnym úžitkom.

Preskúmajte systém SmartControl Exposed

SMARTCONTROL COMBI SPRCHOVÝ SYSTÉM

„Nadomietkové“ riešenie – žiadna sprchová tyč, vidieť iba pôsobivú hlavovú sprchu Rainshower 360 a ovládač GROHE SmartControl.

Preskúmajte systém SmartControl Combi

SMARTCONTROL CONCEALED

Minimalistické riešenie. GROHE SmartControl Concealed je podomietkovým variantom nášho revolučného sprchového systému, ktorý poskytuje čistotu, elegantne nenápadný vzhľad a maximálny priestor.

Preskúmajte systém SmartControl Concealed