NÁJSŤ SHOWROOM, INŠTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Záručný servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Kuchynské batérie s vodným filtrom

GROHE BLUE

Kuchynské batérie s vodným filtrom

Už žiadne nosenie ťažkých fliaš s vodou

Voda je najviac fascinujúci prvok na planéte Zem. Očakávania od pôžitku z vody môžu byť rovnako odlišné ako osobný vkus. So systémom GROHE Blue sa môžeme prispôsobiť vašim prianiam. Máte radi neperlivú, jemne perlivú alebo perlivú vodu? Filtrovanú, priamo z vodovodnej batérie vo svojej kuchyni? Vaše prianie je nám rozkazom.

  • • Pre filtrovanú, chladenú a perlivú vodu zvoľte batériu GROHE Blue Chilled & Sparkling.
  • • Batéria s filtračným systémom GROHE Blue Pure je ideálna pre tých, ktorí majú radi neperlivú, nechladenú vodu.

Filtrovaná, chladená a perlivá

Batérie GROHE Blue kombinujú výnimočný dizajn a inovatívne technológie. Vysokovýkonný filter, chladič a výrobník perlivej vody spoločne poskytujú čistý zážitok z chuti, a to rovnako jednoducho, aké je použitie štandardnej kuchynskej batérie.

Teplotu a intenzitu prúdu vody je možné regulovať štandardne, pomocou páky batérie. Otočný gombík so zabudovaným LED displejom na ľavej strane potom reguluje pomer nasýtenia vo filtrovanej a chladenej vode.

Ale čo keď si želáte, aby batéria zároveň reflektovala váš osobný vkus? Rad batérií s technológiou GROHE Blue obsahuje štyri výnimočné štýly. Na výber máte klasickú batériu GROHE Blue s výpustom do tvaru písmena C alebo U, batériu GROHE Blue K7 a batériu GROHE Blue Minta.

GROHE Blue K7
GROHE Blue Minta

GROHE Blue Mono

GROHE Blue

Ak sa nechcete vzdať svojej osvedčenej kuchynskej batérie, ale stále túžite po výhodách technológie GROHE Blue, máte možnosť zvoliť si verziu technológie GROHE Blue Mono.

Stĺpcovú batériu Mono je možné ľahko inštalovať na pracovnú plochu spoločne s už prítomnou kuchynskou batériou.

Čo je na tejto batérii najlepšie? Je navrhnutá tak, aby bolo napúšťanie fliaš v štýle karafy GROHE Blue hračkou. Vychutnajte si osviežujúci a osobitý pôžitok z vody.

Menší dopad na životné prostredie

GROHE EcoJoy

Technológia GROHE Blue kombinuje do jedného produktu praktickosť, zdravý životný štýl a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. V porovnaní so znečistením a spotrebou energie spôsobenou plnením a prevážaním balených minerálnych vôd má filtrácia kohútikovej vody zanedbateľný dopad na životné prostredie.

Keďže je na umiestnenie jednej litrovej fľaše balenej vody na polici v supermarkete potrebných sedem litrov obyčajnej vody, šetrí technológia GROHE Blue prírodné zdroje aj peniaze. Ušetríte taktiež vlastnú energiu, keďže už nebudete musieť prenášať ťažké fľaše domov a strácať čas ich recykláciou.

Ušetrite peniaze pomocou systému GROHE Blue®

Skvele chutiaca voda zo systému GROHE Blue® stojí len pätinu toho, čo balená minerálna voda. Výrazne navyše znížite spotrebu elektrickej energie a produkciu obrovského množstva plastového odpadu!

Spočítajte si, koľko peňazí ušetríte vďaka systému GROHE Blue®!

Start GROHE Blue® Calculator